Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Tomasik zmienia barwy

Reklama

Tomasik zmienia barwy

111podhalekatowice1111

HOKEJ. Damian Tomasik, wychowanek Podhala i jego czołowy zawodnik w sezonie 2017/2018 zmienił barwy. Od nowego sezonu będzie reprezentował Tauron HC GKS Katowice.

 Informacja taka pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej klubu z Katowic.

- Dowiedziałam się o tym z internetu. Rozmawialiśmy z Damianem, mówił nam że ma propozycje z innych klubów, ale o swojej finalnej decyzji nas nie poinformował – mówi prezes TatrySki Podhale, Agata Michalska.

- Chciałem spróbować czegoś nowego i myślę, że Katowice są idealnym miejscem na rozwój kariery. Przy wyborze nowego klubu doradzali mi najbliżsi i wspólnie doszliśmy do tego, że GieKSa będzie dobrym dla mnie miejscem do gry w hokeja. Jestem też bardzo zadowolony, że znów będę miał okazję zagrać w jednej drużynie z moim kolegą Patrykiem Wronką. Fakt, że jest zawodnikiem GieKSy też miał znaczenie przy mojej decyzji. Miasto Katowice trochę znam, bo bywałem w nim wcześniej na zgrupowaniach kadry. Myślę, że moje przyjście do  GKS-u to będzie pozytywną przygodą w moim życiu – mówi na łamach portalu hokej.gkskatowice.eu Tomasik.

Strata Tomasika to poważny problem dla Podhala, które od dłuższego czasu boryka się z deficytem obrońców. Wydaje się, że teraz najlepszym ruchem działaczy Podhala byłoby namówienie do powrotu Rafał Dutki, któremu skończył się kontrakt z Comarch Cracovią i na dzisiaj jest wolnym zawodnikiem.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama