Podhale Region

Wtorek, 22 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Reprezentant Polski dołącza do „Szarotek”!

Reklama

Reprezentant Polski dołącza do „Szarotek”!

11aawdjada1111

HOKEJ. 30 – letni reprezentacyjny obrońca Patryk Wajda został nowym zawodnikiem TatrySki Podhala Nowy Targ! Tym samym wychowanek Podhala wraca do swojego macierzystego klubu po 14 latach

Wajda grał w Podhalu w grupach młodzieżowych. W 2004 roku przeniósł się do Szkoły Mistrzostwa sportowego w Sosnowcu, po ukończeniu której, przez kolejne lata przywdziewał barwy kolejno Cracovii, Ciarko PBS Sanok, KTH Krynica i ponownie Cracovii w barwach, której grał jeszcze w ubiegłym sezonie.

Z Cracovią zdobył 5 razy Mistrzostwo Polski, 2 wicemistrzostwa oraz raz brązowy medal. Dwukrotnie wygrywał też Puchar Polski a 3 razy Super Puchar Polski

Od wielu lat jest etatowym reprezentantem naszego kraju.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama