Podhale Region

Czwartek, 15 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 14 Lis 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Trenują i czekają na trenera

Reklama

Trenują i czekają na trenera

111aaaprzygotowania1212

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań do sezonu. Wciąż treningi odbywają się bez trenera. Ma to się zmienić jeszcze w tym tygodniu.

Zajęcia od samego początku przygotowań prowadzi i nadzoruje kapitan zespołu Marcin Kolusz.

- Myślę, że radzimy sobie całkiem nieźle. Każdy z nas jest profesjonalistą i wie jak ważne jest letnie przygotowanie. Dlatego każdy podchodzi bardzo sumiennie do swoich obowiązków. Po pierwszym, wprowadzającym tygodniu, teraz zajęcia są bardziej intensywne, ale takie mają być. Atmosfera jest naprawdę fajna – podkreśla Kolusz, który cały czas jest w kontakcie z przymierzanym do roli szkoleniowca „Szarotek” Tomkiem Valtonenem. Ten ma zjawiać się w Nowym Targu na dniach. Kluczowa w tej kwestii może jednak okazać się decyzja czy Fin zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. To się ma wyjaśnić we wtorek, kiedy PZHL ogłosi wyniki konkursu na stanowisko selekcjonera. Wedle nieoficjalnych informacji jest od jednym z sześciu kandydatów na to stanowisko.

GALERIA z TRENINGU

Jeżeli chodzi o kadrę to aktualnie w zajęciach uczestniczy 24 zawodników. Spośród tych, którzy mają umowy na sezon 2018/2019 brakuje jedynie Przemysława Odrobnego, który przygotowuje się indywidualnie. W tym tygodniu powinno się też wyjaśnić to czy w drużynie grać będą dalej Jarosław Różański, oraz Filip Wielkiewicz, którzy wciąż nie doszli do porozumienia z zarządem.

Do listy ubytków dołączył Alex Svitac, który przeniósł się do Orlika Opole.

Aktualnie trenują

Paweł Bizub, Błażej Kapica, Rafał Dutka, Oskar Jaśkiewicz, Mateusz Wojdyła, Kamil Kapica, Patryk Wsół, Patryk Wajda, Robert Mrugała, Kacper Kamieniecki, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński, Krzysztof Zapała, Mateusz Michalski, Dariusz Gruszka, Bartłomiej Neupauer, Kacper Guzik, Jan Wolski, Daniel Kapica, Łukasz Siuty, Łukasz Kamiński, Bartosz Olchawski, Jakub Worwa, Rafał Podlipni,

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama