Podhale Region

Piątek, 22 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 21 Cze 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Tomek Valtonen trenerem Podhala i reprezentacji Polski. Jutro oficjalna informacja

Reklama

Tomek Valtonen trenerem Podhala i reprezentacji Polski. Jutro oficjalna informacja

111aaavolantoen1111

HOKEJ. Jak udało się nam dowiedzieć 37 - letni Tomek Valtonen w poniedziałek zostanie oficjalnie zaprezentowany jako trener TatrySki Podhala Nowy Targ oraz reprezentacji Polski.

Valtonen jest już w Nowym Targu i rozpoczynającym się tygodniu ma rozpocząć treningi z zespołem. Z naszych informacji wynika, że z Podhalem związał się 3 letnią umową.

Fin ustalił też już wszystkie warunki kontraktu z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie odnośnie prowadzenie pierwszej reprezentacji Polski. W roli selekcjonera Biało Czerwonych Valtonen zastąpi Kanadyjczyka Teda Nolana.

fot. AOP

Komentarze  

Irena
0 #1 SuperIrena 2018-06-10 20:59
To bardzo dobra wiadomość idzie ku lepszemu
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama