Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Poważna kontuzja kluczowego zawodnika "Szarotek"

Reklama

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika "Szarotek"

11aakoluskpontuja111

HOKEJ. Fatalnie rozpoczął się czwarty tydzień przygotowań do sezonu hokeistów TatrySki Podhala Nowy Targ. Na popołudniowym, poniedziałkowym treningu poważnej kontuzji nabawił się Marcin Kolusz.

Pierwsze diagnozy mówią o kilku tygodniach przerwy w treningach , ale więcej będzie można powiedzieć po kolejnych badaniach.

Mało prawdopodobne jest jednak by 33- letni napastnik Podhala i reprezentacji Polski wykurował się na pierwsze mecze sezonu 2018/2019

Na dzisiejszym treningu wciąż nie pojawił się przymierzany do funkcji szkoleniowca „Szarotek” Tomek Valtonen. Fin wciąż czeka na finalizację rozmów z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie odnośnie przejęcia funkcji selekcjonera reprezentacji Polski.

Sprawa jest o tyle skomplikowana, że w związku z niejasną sytuacją finansową PZHL, sprawy związane z reprezentacją nadzoruje Polski Komitet Olimpijski.

Wedle nowych informacji temat "zamknięty" ma być we wtorek.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama