Podhale Region

Niedziela, 16 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 15 Gru 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Czas na zasłużony wypoczynek

Reklama

Czas na zasłużony wypoczynek

111aaapodhaleurlopy1111

HOKEJ. Zakończył się pierwszy etap przygotowań hokeistów TatrySki Podhala Nowy Targ do sezonu 2018/2019. Od soboty zawodnicy są na urlopach, które potrwają do 23 lipca.

To było 7 tygodni bardzo intensywnej, ale i urozmaiconej pracy zarówno w terenie jak i na siłowni. Zajęcia odbywały się 5 razy w tygodniu. Każdego dnia – oprócz środy – zespół spotykał się na zajęciach dwa razy.

- Okres był ciężki gdyż zaczęliśmy pracować na takie partie ciała, które wcześniej nie były aktywowane żeby poprawić mobilność i zakres ruchu. Duża waga była przywiązywana na poprawność wykonywanych ćwiczeń i na pewno dużo było biegania tlenowego – mówi Krystian Dziubiński.

Zawodnicy w trakcie tych 7 tygodni przeszli też specjalistyczne badania na podstawie ich wyników każdy gracz na okres urlopów dostał wytyczne nad czym ma pracować. - Każdy z nas ma indywidualną rozpiskę. Można powiedzieć, że każdego z nas będzie czekał aktywy wypoczynek – podkreśla Dziubiński.

- Myślę, że każdy z nas sumiennie przepracował ten czas. Trenerzy przywiązywali bardzo dużą uwagę do techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Łatwo nie było, ale każdy z nas ma nadzieję, że ta praca którą wykonaliśmy, da efekty w sezonie – dodaje Bartłomiej Neupauer.

Treningi wznowione zostaną 24 lipca. Tydzień później zespół ma zacząć treningi na lodzie, a na 10 sierpnia zaplanowany jest pierwszy mecz kontrolny z Duklą Michalowce. Łącznie sparingów będzie 8.

Kadra zespołu praktycznie jest zamknięta. Trener Tomek Valtonen przyznał że chciałby jeszcze jednego obrońcę i jednego napastnika. Po tym jak upadł temat pozyskania Grzegorza Pasiuta, (ostatecznie związał się kontraktem z Tauronem GKS Katowice) miejsce te wypełnią zapewne obcokrajowcy. – Będzie to możliwe dopiero wówczas gdy zdobędziemy środki na ich pozyskanie – podkreśla prezes klubu, Agata Michalska.

Plan sparingów

10.08.2018 – HK Dukla Michalovce vs. TatrySki Podhale Nowy Targ

14.08.2018 – TatrySki Podhale Nowy Targ vs. Fehérvár AV19 (godz 17:00)

16.08.2018 – TatrySki Podhale Nowy Targ vs. MHK Dubnica nad Váhom

17.08.2018 – TatrySki Podhale Nowy Targ vs. HK Dukla Michalovce (godz. 17:00)

23.08.2018 – MHK Dubnica nad Váhom vs. TatrySki Podhale Nowy Targ

28.08.2018 – TatrySki Podhale Nowy Targ vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš

31.08.2019 – HK Spišská Nová Ves vs. TatrySki Podhale Nowy Targ

06.09.2018 – TatrySki Podhale Nowy Targ vs. HK Spišská Nová Ves

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama