Podhale Region

Sobota, 18 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 18 Sie 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe „Szarotki” już z „Wiedźminem”

Reklama

„Szarotki” już z „Wiedźminem”

11aaahokejjpodhalee221

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli drugi tydzień treningów na lodzie. W piątek czeka ich pierwszy mecz kontrolny. Na wyjeździe zagrają z pierwszoligowym słowackim zespołem Duklą Michalovce.

O poniedziałku z zespołem trenuje już bramkarz Przemysław Odrobny, który do tego momentu przygotowywał się indywidualnie. We środę mają dołączyć testowani Łotysze Miks Lipsbers i Edgars Dikis.

GALERIA z TRENINGU

We wtorkowych zajęciach nie uczestniczyli kontuzjowani bądź chorzy Kacper Guzik, Błażej Kapica, Kamil Kapica oraz Rafał Podlipni.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama