Podhale Region

Sobota, 18 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 18 Sie 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Piłka nożna V liga. Zakłócona inauguracja w Szczawnicy

Reklama

Piłka nożna V liga. Zakłócona inauguracja w Szczawnicy

111aajarmuatorze111

PIŁKA NOŻNA. Jarmuta Szczawnica meczem na własnym stadionie z Kolejarzem Stróże miała dzisiaj zainaugurować sezon w lidze okręgowej. Miała, ale do spotkania nie doszło. Goście nie stawili się na boisku.

Oficjalny powód to awaria autokaru zespołu ze Stróż. Taką informację telefonicznie przekazano trenerowi Jarmuty. Ten jednak do końca w to nie wierzy.

- Działacze ze Stróż od dwóch tygodni dzwonili i chcieli przełożyć to spotkanie, ze względu na problemy ze składem. Nie zgodziliśmy się, bo niby dlaczego. Teraz dziwnym trafem zespół się im autobus i to 18 km od Stróż. Mecz miał się odbyć o 18, telefon odebrałem o 17.40. Coś chyba tutaj nie gra – uważa Jacek Pietrzak.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama