Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe 45 minut Maciążki

Reklama

45 minut Maciążki

1111aaamaciazkakadra

PIŁKA NOŻNA. Klaudia Maciążka z Rysów Bukowina Tatrzańska wystąpiła w barwach reprezentacji Polski do lat 19, w wygranym 2:0 meczu I rundy eliminacji Mistrzostw Europy z reprezentacją Białorusi.

Maciążka wybiegła w podstawowym składzie „Biało Czerwonych”. Spędziła na boisku 45 minut. Po przerwie już na boisko nie wybiegła

Turniej odbywa się w Holandii. Następny Polki rozegrają 6 października z Albanią, a 9 października zagrają z Holandią. Awans uzyskają dwa najlepsze zespoły z naszej grupy oraz dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc spośród wszystkich dwunastu grup eliminacyjnych.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama