Podhale Region

Niedziela, 21 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Piłka nożna IV liga. Pochwały mimo porażki

Reklama

Piłka nożna IV liga. Pochwały mimo porażki

111aaalubanmuszyna

PIŁKA NOŻNA. Pierwszej porażki po wodzą Grzegorza Hajnosa w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi ponieśli piłkarze Lubania Maniowy. Maniowianie w dzisiejszym meczu 10 kolejki ulegli w Muszynie Popradowi 1:2.

- Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, którzy udokumentowali to golem. Po przerwie sytuacja obróciła się o 180 stopni. To my w tej części mieliśmy inicjatywę, stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale po kontrze straciliśmy gola. W miarę szybko udało się złapać kontakt, a w doliczonym czasie gry mieliśmy sytuacje na remis. Kuba Kasperczyk wygrał pojedynek z bramkarzem, ale piłka o centymetry minęła bramkę. Mimo porażki uważam, że szczególnie w drugiej połowie było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, co zresztą podkreślali gospodarze, gratulując nam postawy. Chłopcy znów zagrali bardzo ambitnie i dojrzale. Jestem optymistą w kwestii naszej przyszłości. Teraz już czekamy na derby – ocenił szkoleniowiec Lubania.

Poprad Muszyna – Lubań Maniowy 2:1(1:0)

Bramka dla Lubania: Kasperczyk 65

Lubań: Świerad – Augustyn, Gorlicki, Skwarek, Pluta – Bałos (46 Dudzik), Jandura, Jurek (46 Kurnyta), Zagata (78 Janczy), Duda - Kasperczyk.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama