Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Unihokej. Na luzie

Reklama

Unihokej. Na luzie

111aaasanopaka1

UNIHOKEJ. Komplet zwycięstw odniosły zespoły nowotarskie w kolejnej serii spotkań ekstraklasy seniorów. Zarówno Górale jak i Szarotka wykorzystały w pełni atut własnego boiska.

Górale gościli drużynę Wilków Sanok, która przed dwoma tygodniami w meczach z Szarotką zostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie.

Góralom sanoczanie już jednak kroku dotrzymać nie byli w stanie. Poza krótkimi momentami (końcowa drugiej i początek trzeciej tercji) w pierwszym meczu, mistrzowie Polski – mimo braku w składzie kilku kluczowych zawodników - mieli pełną kontrolę wydarzeń nad tym co działo się na parkiecie. Dobra organizacja w defensywie i skuteczność w ofensywie dała efekt w postaci dwóch pewnych zwycięstw. Katem sanoczan okazał się Jakub Korczak, który w obu spotkaniach zdobył łącznie 9 bramek, czyli ponad 50 procent dorobku całego zespołu. 

GALERIA z II meczu Górale - Sanok

- Jesteśmy zadowoleni z obu spotkań, choć w pierwszym powinniśmy uniknąć tych nerwowych momentów, które sami sobie sprokurowaliśmy, nieodpowiedzialnymi zachowaniami. Cieszy to, że potrafiliśmy wyciągnąć wnioski i to w drugim spotkaniu już pełne 60 minut zagraliśmy bardzo konsekwentnie. Graliśmy przede wszystkim dobrze jako zespół a swoje w bramce zrobił Janusz – ocenił grający trener Górali Bartosz Gotkiewicz.

Szarotka mierzyła się z Pionierem Tychy. Rozmiary wygranej nowotarżan w pierwszym meczu – 15:4 – mówią same za siebie i obrazują różnicę klas jaka tego dnia dzieliła oba zespoły. Tak efektowne zwycięstwo najwyraźniej mocno uśpiło czujność gospodarzy, którzy w rewanżu po 12 minutach przegrywali 0:2. Straty i to z nawiązką Podhalanie odrobili jeszcze w I tercji, która zakończyła się ich prowadzeniem 3:2. W drugiej tercji gra Szarotki w dalszym ciągu falowała, ale udało się jej zwiększyć dystans do dwóch trafień. Tercja trzecia to już dominacja absolutna gospodarzy udokumentowana pięcioma bramkami .

Górale Nowy Targ – Wilki Sanok 9:5 (2:0, 3:2, 4:3) i 9:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Bramki dla Górali: I mecz: Szal, Korczak 4, Leja, Turwoń, Karol Pelczarski 2. II mecz: Korczak 5, Vogel, Gotkiewicz, Jaskierski, Tomalak.

Górale: Pawlik (Janusz) – Gotkiewicz, Vogel, Leja, Turwoń, Szal, Karol Pelczarski, Konrad Pelczarski, Jaskierski, Cyrwus, A. Tylka, Ciapała, Pazdro, Tomalak.

Gorący Potok Szarotka Nowy Targ – Pionier Tychy 15:4 (5:1, 5:0, 5:3) i

Bramki dla Szarotki: I mecz: Chlebda 2, Słowakiewicz, Ossowski 2, Ligas 2 , Zacher 2, Lech, Widurski, Jachymiak 2, Ślusarek. II mecz: Ślusarek 4, Spyra 2, Chlebda 2, D. Widurski, Ł. Widurski, Kozubal, Ossowski

Szarotka: Udziela (P. Fryźlewicz, M. Fryźlewicz) - Lech, Ligas, Chlebda, Sikora, Spyra, Ł. Widurski, Ślusarek, Kozubal, Hamrol .Leja, Słowakiewicz, Zacher, Jachymiak, Niziołek, Widurski, Książkiewicz, D. Widurski.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama