Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Dłuższa przerwa Wajdy

Reklama

Dłuższa przerwa Wajdy

111aawajdakontuzjaq2111

HOKEJ. Kontuzja jakiej w niedzielnym meczu w Sosnowcu nabawił się obrońca TatrySki Podhale Patryk Wajda jest na tyle poważna, że zawodnik będzie pauzował przez co najmniej 2-3 tygodnie

W trzeciej tercji w jednym ze starć obrońca „Szarotek” z całym impetem uderzył w bandę. Z dużym grymasem na twarzy zjechał z tafli i już więcej na niej się nie pojawił.

Pierwsze badania wykazały uraz stawu obojczykowo-barkowego. W tygodniu zawodnik ma przejść jeszcze kolejne, już bardziej szczegółowe badania które wykażą czy uraz nie jest poważniejszy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama