11aagorcewroclaw111

TENIS STOŁOWY. Nie udał się ostatni w tym roku kalendarzowym występ pingpongistek nowotarskich Gorców w ramach rozgrywek I ligi grupy południowej. We własnej hali nowotarżanki gładko uległy rezerwom ekstraklasowej drużyny KU AZS UE II Wrocław w rozmiarach 0:10.

Wynik końcowy nie jest dziełem przypadku, a tylko odzwierciedleniem różnicy klas jaka dzieli oba zespoły.

Wrocławianki w Nowym Targu stawiły się w bardzo mocnym składzie, m.in. z jedną z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia w naszym kraju, medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy Anną Węgrzyn.

GALERIA Z MECZU

- Wiadome było że czeka nas szalenie trudny pojedynek. Można powiedzieć, że porażka była wkalkulowana. Każdy wywalczony punkt w tym meczu byłby dużym sukcesem. Nie udało się. Na pierwszym stole jeszcze próbowaliśmy walczyć. Niestety na drugim dziewczyny poddały się tak naprawdę zanim podeszły do stołu. Tego nie rozumiem – przyznał trener Gorców, Tomasz Klag.

Gorce Nowy Targ – KU AZ UE II Wrocław 0:10

I stół: Zuzanna Kowalczyk – Julia Szymczak 0:3, Aleksandra Garb – Anna Węgrzyn 0:3, Kowalczyk – Węgrzyn 0:3, Garb – Szymczak 0:3.

II stół: Klaudia Małysiak – Julia Girulska 1:3, Anna Cyrwus – Zuzanna Gaworska 0:3, Małysiak – Gaworska 0:3, Cyrwus – Girulska 0:3

Deble: Kowalczyk/Garb – Wegrzyn/Girulska 2:3, Cyrwus/Małysiak – Szymczak/Gaworska 1:3.