IMG 7737

PIŁKA NOŻNA. W zaległym spotkaniu ligi okręgowej piłkarze Wierchów Rabka wysoko pokonali w wyjazdowym spotkaniu drużynę LKS Rupniów i już tylko jakiś kataklizm może im odebrać upragniony awans do 4 ligi.

Do przerwy Wierchy jeszcze oszczędziły gospodarzy, strzelając im jednego Ola. W 28 min Ciećko dograł do Jędrzejowskiego, a ten plasowanym strzałem posłał piłkę do bramki.

Worek z golami rozwiązał się w drugiej połowie. W 55 min z rożnego zagrywał Lupa, a głową na listę strzelców wpisał się Ciećko. W 64 min to Lupa trafił do bramki, po kilkudziesięciometrowym rajdzie. W 68 min po kolejnej akcji Lupy i niefortunnej interwencji jednego z obrońców z Rupniowa, Masłowski z bliska dopełnił formalności. W 78 min na 0:5 podwyższył, ładnym strzałem z dystansu Omelchenko, a w 90 min wygraną przypieczętował rezerwowy Traczyk, po asyście Chodźko.
LKS Rupniów – Wierchy Rabka - Zdrój 0:6 (0:1)
Bramki: 0:1 Jedrzejowski 28, 0:2 Ciećko 55, 0:3 Lupa 64, 0:4 Masłowski 68, 0:5 Omelchenko 78, 0:6 Traczyk 90
Wierchy: Gogola – Pociecha, Zdun, Kościelniak, Jurzec, Masłowski (80 Traczyk), Lupa (74 Ławrowski), Olszanicki (55 Świder), Chodźko, Ciećko (61 Omelchenko)