IMG 9548

PIŁKA NOŻNA. Po 3 latach spędzonych w Podhalu Nowy Targ, zawodnikiem tego klubu nie jest już Michał Bedronka. 26 letni środkowy obrońca nie przedłużył umowy z nowotarskim klubem. Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Polonii Bytom.

- Przez te 3 lata w Podhalu czułem sie fantastycznie. To był wspaniały okres. Z roku na roku czułem sie coraz lepiej. Szczególnie w ostatnim sezonie naprawdę była wspaniała atmosfera, którą stworzyliśmy razem ze sztabem oraz kolegami z drużyny. Wszyscy czuliśmy sie jak w sportowej rodzinie i bardzo im za to dziękuję – wspomina swój pobyt w Podhalu, popularny „Bedri” - Te lata będę wspominał bardzo dobrze. Nastał jednak taki czas, że trzeba się pożegnać. Żal odchodzić, ale takie jest życie piłkarza. Każdy musi czasami coś zmienić. Na moją decyzję złożyło się parę czynników. Raz że wziąłem ślub i chce być bliżej domu i rodziny, a dwa chcę się spróbować w innym klubie i środowisku. A czy to słuszna decyzja, to czas pokaże. Podhalu życzę jak najlepiej. Będę bacznie obserwował poczynania chłopaków w lidze i jeszcze na pewno nie raz zawitam na ziem podhalańską – podkreśla były już gracz Podhala.

Tym samym Bedronka jest już 6 zawodnikiem, który tego lata odszedł z Podhala. Wcześniej uczynili o Artur Pląskowski, Peter Drobnak, Martin Baran, Eryk Borczyński oraz Marcin Przybylski.