II liga z Bronowianką

TENIS STOŁOWY. Kolejne dwa mecze w ramach rozgrywek 2 ligi rozegrali gracze Gorców Nowy Targ. Oba we własnej hali i oba zakończyły się ich zwycięstwami.

KS Gorce Nowy Targ - KSTS MOSiR Karpaty Krosno 6:4

Trzy godzinny dreszczowiec z liderem tabeli. Mecz lepiej zaczęli goście, którzy wygrali trzy pierwsze gry singlowe. Nowotarżanie wygrali tylko raz. Tej sztuki dokonał Tomasz Klag pokonując Daniela Antosiaka. Marek Mozdyniewicz, Jakub Czyszczoń oraz Tomasz Chyc odeszli od stołu pokonani. Gry podwójne na remis. Klag z Mozdyniewiczem pokonali parę Jurczak - Chmielowski natomiast na stole numer dwa Chyc z Czyszczoniem przegrali 2:3 z Antosiakiem i Flaumenhaftem. Po deblach wynik brzmiał 4:2 dla Karpat. Nowotarżanie wiedzieli, że zdobycie choćby punktu będzie trudne ponieważ Jurczak to lider rankingu indywidualnego, który przed meczem z Nowym Targiem nie doznał żadnej indywidualnej porażki. W meczu liderów to jednak grający trener Gorców Klag był górą. . Zwycięstwo 3:2 dało nadzieje gospodarzom, którzy pokazali góralski charakter wygrywając kolejne trzy pojedynki, Mozdyniewicz pokonał Flaumenhafta 3:2, Czyszczoń wygrał z Antosiakiem i Chyc okazał się lepszy od Chmielowskiego.

KS Gorce Nowy Targ – Bronowianka Kraków 9:1

Mecz od dyktando gospodarzy którzy byli faworytem w tym spotkaniu. Pierwsze pojedynki zakończyły się remisem Tomasz Klag pokonał w trzech setach Wojciecha Bogacza natomiast na "2" Marek Mozdyniewicz musiał uznać wyższość Łukasza Knagi przegrywając 1-3. Jak się okazało było to jedyne zwycięstwo zawodników z Krakowa. Kolejne pojedynki padły łupem nowotarżan. Jakub Czyszczoń pokonał zawodnika z Chin Wonga 3-1, Tomasz Chyc  wygrał z Pawłem Jabłońskim 3-0. W grach podwójnych na"1"Czyszczoń z Chycem pokonali parę Jabłoński/Knaga 3-1 a na "2" Klag z Mozdyniewiczem stoczyli pięciosetowy pojedynek pokonując parę Bogacz/Wong. W drugim rzucie gier singlowych Klag wygrał z Jabłońskim 3-0, Mozdyniewicz pokonał Wonga 3-1, Chyc ograł Bogacza 3-0, zwycięstwo przypieczętował po efektownej grze Czyszczoń wygrywając z Knagą 3-0.