samibernard

HOKEJ. Potwierdziły się nasze informacje. Klub KH Podhale Nowy Targ wydał oficjalny komunikat że nowym bramkarzem zespołu został Amerykanin Samuel Bernard. Tyle, że…. zastąpi on składzie Nicholasa Villardo, który zawodnikiem Podhala został 3 (!) dni temu. Włodarze "Szarotek" bawią się więc na całego. 

Villardo zdążylł zadebiutować w barwach „Szarotek” w piątkowym meczu w Jastrzębiu. W 15 min zmienił w bramce Przemysława Odrobnego.

W komunikace wydanym przez klub czytamy:

Samuel Bernard jest 25-letnim Amerykaninem, który może pochwalić się bardzo dobrymi warunkami fizycznymi- 193 cm wzrostu, 91 kg wagi. Zastąpi Nicka Vilardo, który miał okazje zaprezentować się sztabowi trenerskiemu podczas meczu z JKH GKS Jastrzębie. Trenerzy podjęli decyzję, że ostatecznie wybór padnie na byłego bramkarza Naprzodu Janów. Bernard pokazał się w Janowie z bardzo dobrej strony i pomimo słabszego potencjału drużyny w jakiej występował jego umiejętności oceniono wysoko. Rotacja na pozycji bramkarza jest wymuszona przez kontuzję Błażeja Kapicy, zatem na ten moment klub posiada już wymaganą liczbę trzech bramkarzy: Przemysława Odrobnego, Samuela Bernarda i Pawła Bizuba.