Podhale Region

Wtorek, 21 luty 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lut 2017 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Faworytki zgarnęły trofeum

 111rysymistrzpppn111

PIŁKA NOŻNA. Nie było niespodzianki w Halowych Mistrzostwach Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w kategorii kobiet. Trofeum trafiło do rąk stu procentowego faworyta rozgrywek, reprezentantek Klubu Sportowego Rysy Bukowina Tatrzańska.

Rusza Podhalańska Liga Futbolu

1111plflato111

PIŁKA NOŻNA. Wystartowały zapisy do premierowego sezonu Podhalańskiej Ligi Futbolu

Sukces młodzików Wiatru

111wiatsrebroozpnnowysacz111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Wiatru Ludźmierz zajęli drugie miejsce w Halowych Mistrzostwach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii młodzików.

Za nami jubileuszowa edycja Międzynarodowego Turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS!

111polobukowiba111

POLO. W miniony weekend w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się 10. edycja zawodów polo na śniegu  w Tatrach. Do rywalizacji w Turnieju Głównym stanęły cztery drużyny kobiece i cztery męskie.

Będą podglądać "Aptekarzy"

11staznkp11

PIŁKA NOŻNA. Czterech trenerów NKP Podhala Nowy Targ i tamtejszej Akademii Piłkarskiej: Tomasz Gorczyk, Tomasz Ligudziński, Grzegorz Hajnos oraz Paweł Zwoliński wezmą udział w tygodniowym stażu w czołowym klubie Bundesligii.

Wygrane Podhala i Didi Gol

111AAAskrzaty1111

PIŁKA NOŻNA. Didi Gol Rabki oraz NKP Podhale Nowy Targ to zwycięzcy dwóch najmłodszych kategorii wiekowych rozgrywek o Halowe Mistrzostwo Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Wszystko by wychować przyszłe gwiazdy futbolu

111myfotbalakademia11

PIŁKA NOŻNA. Od września 2016 roku w naszym regionie działa Fundacja My Football, która na dzisiaj zrzesza już blisko 70 zawodników uczestniczących w zajęciach w ramach akademii piłkarskiej Perfect Skills na terenie gmin Jabłonka oraz Lipnica Wielka.

Bez niespodzianki, ale i bez wstydu

111vivaazsus111

FUTSAL. Piłkarzom Vivy Spajki nie udało się sprawić sensacji w meczu 1/16 rozgrywek Pucharu Polski. Zespół Grzegorza Szczepańca przegrał 3:9 z ósmym zespołem polskiej ekstraklasy AZS UŚ Katowice.

BUKOVINA Resort zaprasza na 10. edycję zawodów polo na śniegu w Tatrach!

111polozakopane111

POLO. W dniach 9-12 lutego odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju BUKOVINA POLO SNOW MASTERS. W zimowej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego, tuż obok Hotelu BUKOVINA, do rywalizacji staną cztery drużyny kobiece i cztery męskie. Wezmą one udział w Turnieju Głównym. Dwa zespoły młodych zawodników zaprezentują się natomiast w Turnieju Beginners Incentive Cup.

Sukces mimo zmęczenia

111szaflaryozpnnowysacz111

PIŁKA NOŻNA. Trampkarze LKS Szaflary zostali wicemistrzem rozgrywek Halowych o Mistrzostwo Okręgowego Związku Piłki Nożnej z Nowego Sącza.

Przygotowania w toku

11szaflary uście111

PIŁKA NOŻNA. Miniony weekend upłynął pod znakiem meczów sparingowych z udziałem czwarto i piąto ligowych