Podhale Region

Piątek, 26 maj 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 25 Maj 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Piłka nożna PP. Watra w finale

111lubawatrappa111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Watry Białka Tatrzańska awansowali do finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W półfinale białczanie na swoim boisku pokonali 2:0 Lubania Maniowy.

Wygrana "dwójki"

111pilkapodstaowwki111

PIŁKA NOŻNA. W dniu 22 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców.

Piłka nożna I liga. Scena mrożąca krew w żyłach (VIDEO)

111rysybodnaczo111

PIŁKA NOŻNA. Nie udała się ostatni w sezonie mecz w roli gospodarza piłkarkom Rysów Bukowina Tatrzańska. Na boisku w Białce Tatrzańskiej uległy one bowiem 2:3 drużynie z Bogdańczowic.

Podhale z Pucharem OZPN Nowy Sącz

AAAA111aapodpucharpolskid11

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ rozgromili 6:1 w Gorlicach tamtejszy Glinik i sięgnęli po Puchar Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu.

Wygrana uczniów z Ludźmierza

111spludxmierz111

PIŁKA NOŻNA. 19 maja na miejskim stadionie w Nowym Targu miały miejsce igrzyska w mini-piłce nożnej chłopców.

Europejskie granie na API Arenie

111apiwksslas111

PIŁKA NOŻNA. Na zakopiańskiej API Arenie na Pardałówce należącej do Ośrodka Wypoczynkowego API obył się prestiżowy Międzynarodowy II Turniej Termy Gorący Potok w piłce nożnej dla drużyn z kategorii u-9.

Piłkarski weekend na API Arenie!

111goracypotokturniej111

PIŁKA NOŻNA. Od piątku do niedzieli na „Api Arenie” na zakopiańskiej Pardałówce, drugi rok z rzędu odbędzie się największy w regionie turniej dziecięcy z udziałem 16 drużyn z Polski, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Czech i Ukrainy.

Piłka nożna A i B klasa. Przynoszą wstyd podhalańskiej piłce

11aaaa kasalsa111

PIŁKA NOŻNA. Na wyniki z 21 kolejki spotkań rozgrywek podhalańskiej A klasy cień rzucają wydarzenia z Nowego Targu i Krempach, gdzie mecze nie zostały dokończone z powodu zdekompletowania drużyn odpowiednio gości (Zawratu Bukowina Tatrzańska) i gospodarzy (Spiszu). Podobna sytuacja miała miejsce i w klasie B. Czas najwyższy by władze PPPN - walcząc o dobre imię podhalańskiej piłki i w trosce o poziom rozgrywek, zaczęły reagować, karać i wyciągać stanowcze konsekwencje wobec „niedzielnych” klubów.

Piłka nożna I liga. Rozgoryczenie i żal

111aaarysyazs 111

PIŁKA NOŻNA. – Jesteśmy rozgoryczeni. Czujemy się oszukani. Wracamy w fatalnych nastrojach. Bez punktów i z ciężką kontuzją – tak wyjazdowe, przegrane 3:4 spotkanie w ramach rozgrywek grupy południowej I ligi z rezerwami AZE UE Wrocław, podsumował prezes Rysów Bukowina Tatrzańska, Paweł Podczerwiński.

Piłka nożna MLJM. Cel osiągnięty

11aaadunabochesms111

PIŁKA NOŻNA. Po serii meczów bez porażki w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, tym razem piłkarze Dunajca Ostrowsko musieli przełknąć gorycz porażki w meczu na swoim boisku z drużyną z Bochni.

Pucharowe przełamanie Podhala

11aapodpopradpolfinal111

PIŁKA NOŻNA. Wreszcie powody do radości mają piłkarze Podhala Nowy Targ. Po serii niepowodzeń nowotarżanie w meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz pokonali w Muszynie tamtejszy czwarto ligowy zespół Popradu.