Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Piłka nożna MLJM. Rozpędzeni

11aaadunajecprogrs1

PIŁKA NOŻNA. Od zwycięstw do zwycięstwa kroczą w rozgrywkach Małopolskie Ligi Juniorów Młodszych piłkarze Dunajca Ostrowsko. Podopieczni Michała Galicy tym razem pokonali na swoim boisku 2:0 AS Progress Kraków 2002. To szósta z rzędu ligowa wygrana ostrowian.

Tenis I liga. Wyjazdowa zdobycz

11gorcecukrowniki111

TENIS STOŁOWY. Tenisistki stołowe Gorców Nowy Targ zrehabilitowały się za ubiegłotygodniową, inauguracyjną przegraną we własnej hali z AZE UE II Wrocław i w drugiej kolejce spotkań rozgrywek grupy południowej I ligi odniosły wyjazdowe zwycięstwo nad drużyną RKS Cukrownik OKA Chybie.

Zaczęły od porażki

111aaagorcedfdfdf111

TENIS STOŁOWY. Nie udała się inauguracja sezonu 2017/2018 w rozgrywkach grupy południowej I ligi, tenisistkom stołowym Gorców Nowy Targ. Nowotarżanki we własnej hali uległy 3:7 drużynie AZ UE II Wrocław.

Ministerstwo Sportu wspiera LKS Szaflary

11szalaryutnrij111

PIŁKA NOŻNA. W dniach 08-10 września w Szaflarach odbył sie I Międzynarodowy Turniej piłki nożnej dzieci o Puchar Wójta Gminy Szaflary.

Piłkarskie emocje w Szaflarach

111aaturniejapi1111sza

PIŁKA NOŻNA. Od piątku do niedzieli na boisku w Szaflarach rozgrywany jest I Międzynarodowy Turniej Szaflary 2017 dla zawodników z rocznika 2006.

Wyjazdowe zwycięstwo Wisły Czarny Dunajec w MLM

1aamlodziccssd111

PIŁKA NOŻNA. W piątej kolejce Małopolskiej Ligi Młodzika zawodnicy Wisły Czarny Dunajec udali się do Wadowic na mecz z zespołem PUKS Karol Wadowice.

Piłka nożna PP. Rysy za burtą

1111aaaryysyskk1111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska zakończyły przygodę z Pucharem Polski na szczeblu MZPN. W meczu półfinałowym bukowianki przegrały 0:1 w Tarnowie z Tarnovią.

Kolejna wygrana trampkarzy Wisły

111aaamlodziccyc1111

PIKA NOŻNA. W kolejnym spotkaniu Małopolskiej Ligi Trampkarzy liderująca w tabeli Wisła Czarny Dunajec udała się do Mszany Dolnej na mecz z miejscowym Turbaczem.

Nowoczesny obiekt na jubileusz

11aa40latsmsms

SPORTY ZIMOWE. Zakopiański Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im Stanisława Marusarza ma już 40 lat. Z okazji obchodów Jubileuszu otwarty został nowy kompleks sportowy. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali min. marszałek Jacek Krupa, mistrz olimpijski Kamil Stoch oraz dyrektor placówki Barbara Sobańska.

Piłka nożna MLJM. Wynik łatwy do przewidzenia

11dunajzieonii111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Dunajca Ostrowsko są w tym sezonie są w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych regularni jak najlepszy „szwajcarski zegarek”. Podopieczni Michała Galicy wygrali piąty mecz z rzędu w rozmiarach 3:1.

Piłka nożna MLT. Trampkarze Wisły obronili pozycję lidera

aa1111apwislas111

PIŁKA NOŻNA. Podopieczni trenera Pawła Batkiewicza po pierwszej kolejce liderujący w grupie 1 Małopolskiej Ligi Trampkarzy podejmowali na własnym boisku Unię Oświęcim.

Reklama