Podhale Region

Piątek, 23 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 23 Mar 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Wisła Kraków działa na Podhalu!

111apwisladf1

PIŁKA NOŻNA. Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec podpisała nową umowę o współpracy z Wisłą Kraków stając się jedyną Akademią Piłkarską na Podhalu współpracującą z Białą Gwiazdą.

Deichmann Minimistrzostwa powracają do Jabłonki!

111aaadeichman11

PIŁKA NOŻNA. Trwają zapisy do kolejnej już edycji Deichmann Minimistrzostwa. Liczba zgłoszonych drużyn wzrasta z każdym dniem, reprezentacja Polski zarezerwowana jest w niemal każdym mieście, a w Jabłonce zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

Olimpijka z Rio mistrzynią Polski w siatkówce na śniegu!

 

11aasnovollesy111

SIATKÓWKA. Niedziela była drugim dniem rywalizacji, w pierwszych oficjalnych mistrzostwach naszego kraju w stosunkowo nowej dyscyplinie sportu, jaką jest zyskujący coraz większą popularność „Snow Volley”.

Faule i absurdalny werdykt czyli austriacka „gościnność”

111aaamkswkssd1111

SPORTY WALKI. W minioną sobotę dwóch zawodników Nowotarskiego Klubu Sportów Walki walczyło podczas gali zawodowej IFC w mieście Linz w Austrii. Walki w formule K1 stoczyli Adrian Krauzowicz i Filip Bienias.

W Tychach bez kibiców „Szarotek”

111aakibicepodhalar444

HOKEJ. W weekend hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczynają półfinałową serię z GKS Tychy. Pierwsze dwa mecze rozegrane zostaną na Śląsku. Niestety kibice „Szarotek” nie będą mieli możliwości by wspomóc swoich ulubieńców dopingiem.

Pierwszy krok Górali i Szarotki. Sensacyjny powrót

111aaaszarksk1111

UNIHOKEJ. Obie nowotarskie drużyny występujące w rozgrywkach ekstraklasy seniorów udanie rozpoczęły półfinałowe boje. Szarotka na własnym parkiecie pokonała obrońców tytułu MUKS Zielonkę, a Górale ograli w Sanoku tamtejszy zespół Wilków.

Dublet Gazdy

11aagazdamistrz1111

PIŁKA HALOWA. Zakończyły się rozgrywki w Nowotarskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Po blisko czterech miesiącach zmagań, w trakcie których rozegrano 14 kolejek, tytuł mistrzowski, podobnie jak w rozgrywkach trawiastych, wywalczyła drużyna Gazdy.

Praca dla trenera!

111aahuagantrener1111

PIŁKA NOŻNA. LKS „Huragan” Waksmund poszukuje osoby na stanowisko trenera grup młodzieżowych ( skrzat, żak, orlik).

Wykuwali formę na Słowacji

11dunajwecmljksms111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Dunajca Ostrowsko są już na finiszu przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Dominacja gości z Ukrainy

111API20018ORK111

PIŁKA NOŻNA. Ruszył kolejny sezon turniejów młodzieżowych na zakopiańskiej Api Arenie. Z roku na rok rośnie ich prestiż i ranga.

Puchar KS PPPN pojechał do Kielc

111aaasedziowieniedzica1111

PIŁKA NOŻNA. Już po raz 18 Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej było organizatorem Halowego Turnieju Old Boys poświęconemu pamięci zmarłych kolegów: Pawła Bachuli, Ryszarda Leśniaka oraz Krzysztofa Włosińskiego.

Wielkanoc 201 - Starostwo powiatowe

Reklama