Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Sukces mimo zmęczenia

Reklama

Sukces mimo zmęczenia

111szaflaryozpnnowysacz111

PIŁKA NOŻNA. Trampkarze LKS Szaflary zostali wicemistrzem rozgrywek Halowych o Mistrzostwo Okręgowego Związku Piłki Nożnej z Nowego Sącza.

Początek nie zapowiadał sukcesu szaflarzan, którzy w pierwszym spotkaniu ulegli Limanovii aż 0:6. Kolejny mecz z Dunajcem Nowy Sącz był już meczem o być albo nie być w turnieju. Podhalanie nie ulegli presji i zwyciężyli 3:1, co przy bezbramkowym wyniku Dunajca z Limanovią, dało im drugie miejsce w grupie i tym samym prawo walki o wejście do finałowej trójki. Aby tak się stało podopieczni Konrada Dygonia musieli wygrać z jednym z faworytów turnieju, Sandecją Nowy Sącz. Obrana taktyka, odpowiedzialna i przemyślana gra w obronie dała efekt w postacie sensacyjnego zwycięstwa 2:0 

W grupie finałowej szaflarzanie ponownie zmierzyli się z Limanovią i ponownie ulegli jej, ale już w nieco mniejszych rozmiarach 0-3. Za to w spotkaniu z Sokołem Słopnice młodzi piłkarze z Szaflar cieszyli się z wygranej 2:1, która zapewniła im w końcowej klasyfikacji miejsce drugie.

- Mimo wszystko nienajlepszy turniej w naszym wykonaniu. Zmęczenie wynikające z pracy na obozie, na którym przebywaliśmy od prawie tygodnia, nie pozwalało nam na grę w każdym meczu na 100% - mówi  Dygoń - Musieliśmy oszczędnie gospodarować siłami i dlatego w meczach, które nie układały się po naszej myśli swoje szanse dostali rezerwowi. Słowa uznania dla chłopaków za podjęcie walki pomimo zmęczenia i gratulacje końcowego wyniku, którego nie udało nam się uzyskać grając w finałach OZPN już od kilku lat.

Zespół z Szaflar grał w składzie: Jakub Adamczyk, Michał Sowa, Paweł Antoszek, Kamil Szeliga, Józef Król, Marcin Bobak, Kamil Dzierżęga, Jakub Urbaś, Kamil Waliczek, Bartłomiej Skiba, Karol Czubak, Adrian Mucha.

Do rąk Kamila Szeligi trafiła nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju!

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama