Podhale Region

Czwartek, 23 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 22 Lis 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Oby przygotowania dały efekty

Reklama

Oby przygotowania dały efekty

111dunajecostrowkozima1111

PIŁKA NOŻNA. W sobotę wyjazdowym meczem z Dunajcem Nowy Sącz piłkarze Dunajca Ostrowsko po zimowej przerwie wznawiają rozgrywki w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych.

- Cel jest jeden. Utrzymać się w lidze, dając tym samym możliwość gry w lidze Małopolskiej zawodnikom z roczników 2001-2002 – mówi prezes klubu z Ostrowska, Tomasz Wróbel.

Młodzi piłkarze z Ostrowska mają za sobą bardzo pracowite dwa miesiące zimowych przygotowań.

- Rozpoczęliśmy od 15 stycznia. Treningi prowadzone były dwa razy w tygodniu na sali oraz raz w tygodniu na świeżym powietrzu – mówi Tomasz Wróbel - Kulminacyjnym etapem przygotowania było wyjazd na obóz na Słowację. Mieliśmy świetne warunki do pracy: sztuczne boisko, salę i basen, gdzie mogliśmy wykonać odnowę biologiczną. W trakcie obozu rozegraliśmy dwa mecze sparingowe z z FK SVIT. Z rocznikiem U17 wygraliśmy 5-1, a U19 zremisowaliśmy 2-2 – dodał Wróbel.

W porównaniu z rundą jesienną w zespole są cztery nowe twarze: Karol Kuruc oraz Arkadiusz Topór rocznik 2000 z Łapsz Niżnych (obaj w przeszłości reprezentowali barwy Dunajca w młodzikach i trampkarzach), Piotr Trybała z rocznika 2001 wypożyczony z Sandecji Nowy Sącz oraz Tomasz Koszarek z rocznika 2000 pozyskany w ramach współpracy partnerskiej z NKP Podhale.

Pierwszym trenerem pozostał Michał Galica, a kierownikiem i trenerem pomocniczym jest Marcin Suder.

Mecze sparingowe Dunajca w okresie przygotowawczym

Dunajec - Sokół Słopnice U19 0-1
Dunajec - Sandecja 1-2
Dunajec - Śląsk Wrocław 0-5
Dunajec - Kadra Opola 0-4
Dunajec U17 - Dunajec Seniorzy 4-2
Dunajec - Podhale 2-0
Dunajec - Limanowa 5-1

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama