Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Piłkarski weekend na API Arenie!

Reklama

Piłkarski weekend na API Arenie!

111goracypotokturniej111

PIŁKA NOŻNA. Od piątku do niedzieli na „Api Arenie” na zakopiańskiej Pardałówce, drugi rok z rzędu odbędzie się największy w regionie turniej dziecięcy z udziałem 16 drużyn z Polski, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Czech i Ukrainy.

W II Międzynarodowym Turnieju Termy Gorący Potok w kategorii u-9, udział biorą: Victoria Berlin, AS Trencin, Zagłębie Lublin, AP Podhale Nowy Targ, Arkonia Szczecin, FC Tatran Preszow, Escola Varsovia, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, SFK Dresden, Tampa Brasow, Banik Ostrawa, Lech Poznań oraz Dunajec Nowy Sącz.

Na zawodników czeka dużo atrakcji. Już w piątek otwarcie turnieju. Odegranie hymnów narodowych i prezentacja zespołów. Następnie wszyscy zawodnicy zasiądą w 16 wozach góralskich by wyruszyć na zwiedzanie Zakopanego. Każdy z uczestników zawita również do najpopularniejszych na Podhalu Term Gorący Potok. Dwie godziny relaksu ufundowanego przez głównego sponsora turnieju Termy Gorący Potok w Szaflarach.

Zapraszamy do wizycie na API Arena i wsparcia gorącym dopingiem młodych piłkarzy. Mecze rozgrywane będą w sobotę i niedzielę od wczesnych godzin rannych do późno popołudniowych

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama