Podhale Region

Środa, 20 wrzesień 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Wrz 2017 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Wygrana uczniów z Ludźmierza

Reklama

Wygrana uczniów z Ludźmierza

111spludxmierz111

PIŁKA NOŻNA. 19 maja na miejskim stadionie w Nowym Targu miały miejsce igrzyska w mini-piłce nożnej chłopców.

W zawodach wzięło udział pięć zespołów, które to rywalizowały między sobą - w systemie każdy z każdym. W wyniku tych zmagań pierwsze miejsce przyznano drużynie z SP w Ludźmierzu w składzie: Czaja Kacper, Hrapkowicz Paweł, Jabłoński Wojciech, Jankowski Paweł, Kopiński Kacper, Obrochta Kamil, Pajerski Michał, Rajski Jan, Siuta Kacper, Truty Jakub.

Drugie miejsce zajął zespół z SP w Rabie Wyżnej, natomiast na miejscu trzecim uplasowała się SP w Szaflarach. SP w Ludźmierzu zakwalifikowała się do zawodów rejonowych.
Nagrody wręczali: Wicestarosta Powiatu Nowotarskiego - Władysław Tylka, oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury - Tadeusz Watycha. Gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów. Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Adam Dudek- Koordynator Ośrodka Sportowego Nowy Targ.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama