Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Piłka nożna MLJM. Wynik łatwy do przewidzenia

Reklama

Piłka nożna MLJM. Wynik łatwy do przewidzenia

11dunajzieonii111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Dunajca Ostrowsko są w tym sezonie są w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych regularni jak najlepszy „szwajcarski zegarek”. Podopieczni Michała Galicy wygrali piąty mecz z rzędu w rozmiarach 3:1.

W pierwszej wersji mecz miał być rozegrany w Zielonce, ale z powodu problemów z dostępnością boiska, spotkanie przeniesiono do Ostrowska.

Zaczęło się ono po myśli przyjezdnych, którzy od 5 min prowadzili po efektownym trafieniu jednego z ich zawodników z rzutu wolnego. Po chwili gospodarze mogli już przegrywać 0:2, ale świetnie spisał się w ich bramce Franosz, zwyciężając pojedynek sam na sam z jednym z zawodników z Zielonki.

Dunajec przebudził się mniej więcej od 20 minuty i po upływie kolejnych 10 minut wyrównał strzałem głową Wybrańczyk, finalizując dośrodkowanie z rzutu wolnego Luberdy.

Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej ostrowianie przechylili szalę zwycięstwa. W 60 min zagranie ze środka boiska trafiło w boczny sektor do Głowy, ten wygrał pojedynek biegowy z obrońcami rywala, a następnie wygrał starcie sam na sam z bramkarzem. W 67 min Głowa zaliczył asystę. Jego dogranie z końcowej linii boiska wzdłuż bramki, sfinalizował wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Rusnak.

- Nasze problemy w pierwszych minutach wynikły z tego, że graliśmy zbyt daleko od przeciwnika, dając mu dużo swobody co powodowało, że łatwo przedostawał się pod nasze pole karne. Z czasem już jednak uporządkowaliśmy grę, zaczęliśmy panować nad wydarzeniami na boisku i to przełożyło się na wynik. Mnie cieszy też to, że mimo szybko straconej bramki, chłopcy pokazali charakter i przechylili szalę zwycięstwa – ocenił spotkanie szkoleniowiec gospodarzy.

Dunajec Ostrowsko – AP Profii Zielonka 3:1 (1:1)

Bramki: Wybrańczyk 30, Głowa 60, Rusnak 67

Dunajec: Franosz – Waksmundzki, Luberda, Wybrańczyk, Uchroński – Zubek, Derek, Głowa (75 Trybała), Furmann (65 Rusnak), Wrobel – Otręba (78 Łaczek).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama