Podhale Region

Sobota, 25 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaPt, 24 Lis 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Rusza Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska. Terminarz 1 kolejki

Reklama

Rusza Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska. Terminarz 1 kolejki

11logoliga amatorskan1111

PIŁKA NOŻNA. We środę 15 listopada rusza Nowotarska Amatorska Liga Piłkarska. Bierze w niej udział 8 drużyn: Paka Jana, Gazda, Kunka Team, Supra, KDRK, STC oraz Moonshiners. Patronat medialnym nad rozgrywkami objął portal PODHALEREGION.PL 

NALP to kontynuacja ponad 20 letniej tradycji rozgrywek halowych w Nowym Targ. Ostatnimi czasy rozgrywki toczyły się pod egidą TKKF Gorce, ale ze względu na pewne organizacyjne zawirowania, kapitanowie 8 najlepszych drużyn z ubiegłego sezonu, postanowili się odłączyć i powołać do życia samodzielną ligę.

Zespoły z NALP grać będą na hali sportowej przy Zespole Szkół i Placówek Technicznych. Obowiązywał będzie system gier: każdy z każdym, mecz i rewanż. Łącznie rozegranych zostanie więc 14 kolejek po których wyłoni się mistrz.

Tytułu sprzed roku broni Moonshiners.

Terminarz I kolejki – 15 listopada

Godz. 20 Gazda - KDRK

Godz. 20.45 Kunka Team – Supra

Godz. 21.30 Paka Jana – Mix

Godz. 22. 15 Moonshiners - STC

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama