Podhale Region

Sobota, 25 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaPt, 24 Lis 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Piłka nożna. Sześciu w kadrze.

Reklama

Piłka nożna. Sześciu w kadrze.

111aaapowolaniakadrans111

PIŁKA NOŻNA. Sześciu zawodników z drużyny Dunajca Ostrowsko, występującej w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych znalazło się w składzie reprezentacji OZPN Nowy Sącz na sobotni XII Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. generała Bernarda Monda, którego organizatorem jest Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Na obiektach Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego zaprezentują się reprezentacje Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa i zachodniej Małopolski (PPN Chrzanów, Oświęcim, Wadowice).

Powołanie otrzymali Andrzej Franosz, Mateusz Wróbel, Mariusz Zubek, Kacper Wybrańczyk , Mateusz Otręba oraz Mateusz Uhroński.

- Dobre występy w lidze nie uszły uwadze i stąd te powołania. To na pewno doda tym chłopakom jeszcze większej motywacji do pracy na treningach. Tego typu turnieje cieszą się zawsze zainteresowaniem skautów – podkreśla trener (były już) Dunajca Ostrowsko, Michał Galica.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama