Podhale Region

Wtorek, 17 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Ambitni orawianie

Reklama

Ambitni orawianie

111aaoragwabohnia111

PIŁKA RĘCZNA. Niezwykła przygoda, dobra zabawa, a przed wszystkim kolejne zdobyte doświadczenie oraz pamiątkowe medale i III miejsce I Drużyny, a także IX Drugiej Drużyny przywieźli młodzi szczypiorniści Orawy z Kopalni Soli Bochnia.

Turniej był rozgrywany na dole w kopalni, 10 drużyn rywalizowało w dwóch grupach. W pierwszej grupie Rywalizowała II drużyna TSR trenująca w Lipnicy Wielkiej dopiero 3 miesiące. W pierwszym meczu po wyrównanym meczu przegrała jedną bramką w dodatku rzuconą w ostatniej akcji meczu z ekipą UKS Szczypiorniaki Kraków 3:4. W kolejnych meczach to rywale byli górą i kolejno przegraliśmy mecze z UKS Olimpijczyk Racławice, Mosir Bochnia I oraz UKS Achilles Rożnowice. W meczu o 9 miejsce wysoko pokonujemy Mosir Bochnia II 9:2

Bardzo dobrze zaprezentowała się I Drużyna TSR trenująca w Jabłonce. W grupie wygrali 3 mecze z Mosir Bochnia II, UKS Wiertmet Libusza i UKS Kruki Skrzyszów. Przegrali tylko jeden mecz z UKS Krakowiak 85 Kraków co spowodowało że zajęli drugie miejsce w grupie i walczyli o 3 miejsce. Pewnie pokonali Mosir Bochnia I 11:4 ciesząc się ze znakomitego występu w turnieju.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama