Ostatnia aktualizacjaWt, 16 Sty 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy NALP. Gazda nowym liderem

NALP. Gazda nowym liderem

111aagazda1212121

PIŁKA HALOWA. Pierwsza, po świąteczno – noworocznej przerwie kolejka rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej przyniosła nam zmianę lidera. Na pierwsze miejsce wskoczyła ekipa Gazdy.

Zadecydowała o tym wygrana ekipy Pawła Batkiewicza nad Mix40 oraz przegrana – druga z rzędu – dotychczasowego lidera drużyny Moonshiners, która uległa Pacę Jana.

Losy meczu Gazdy z Mix40 rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Do przerwy wynik był bowiem remisowy 3:3. Po przerwie Gazda zadał trzy skuteczne ciosy, na które rywal zdołał odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem.

O przegranej Moonshiners z Paką Jana zadecydowała świetna strzelecka dyspozycja Rafała Kuchty. Gracz Paki aż czterokrotnie znalazł drogę do bramki obrońców tytułu.

Kolejny raz zawód swoim kibicom sprawiła Kunka Team, która przegrała 3:6 starcie z STC i „umocniła” się w dole tabeli.

W innym, istotnym dla układu miejsce w dole tabeli Suora pokonałą 5:3 KDRK.

STC – Kunka Team 6:3 (3:1)
Bramki: B. Waksmundzki, R. Waksmundzki, P. Galik – Świerk 2, Kazek 2, A. Subik, Zubek.

Moonshiners – Paka Jana 2:5 (0:3)
Bramki: Czapp, Sulka – Kuchta 4, Kokoszka.

Gazda – Mix40 6:4 (3:3)
Bramki: P. Worwa 2, W. Worwa, Udziela, Augustyn, A. Hajnos – Milon 2, Wójtowicz, Piekarczyk.

Supra – KDRK 5:3 (3:1)
Bramki: Teper 2, Kukliński, Możdżeń, Gromczak – Skwarek 2, Dudek.