Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy W Tychach bez kibiców „Szarotek”

Reklama

W Tychach bez kibiców „Szarotek”

111aakibicepodhalar444

HOKEJ. W weekend hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczynają półfinałową serię z GKS Tychy. Pierwsze dwa mecze rozegrane zostaną na Śląsku. Niestety kibice „Szarotek” nie będą mieli możliwości by wspomóc swoich ulubieńców dopingiem.

W kasie klubu z Tychów brak bowiem już wejściówek na oba te mecze, a puli dla kibiców drużyn przyjezdnych nie przewidziano.

- To byłoby nie fair w stosunku do naszych kibiców, z których spora część również nie zdążyła z zakupem wejściówek. Te rozeszły się błyskawicznie – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport.

Kibicom Podhala pozostaje więc śledzenie meczów za pośrednictwem telewizji i Internetu. Sobotnie spotkanie transmitowane będzie przez TVP Sport, natomiast niedzielna transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube tyskiego klubu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama