Podhale Region

Poniedziałek, 20 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 19 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Praca dla trenera!

Reklama

Praca dla trenera!

111aahuagantrener1111

PIŁKA NOŻNA. LKS „Huragan” Waksmund poszukuje osoby na stanowisko trenera grup młodzieżowych ( skrzat, żak, orlik).

Klub oferuje godziwe warunki zatrudnienia, świetną bazę treningową oraz zaplecze. Oferta dotyczy trenera z ważną licencją. Wymagania to dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy z dziećmi.

Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń w formie CV i krótkiej informacji motywującej, wraz z określeniem dyspozycyjności na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 512177755.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama