Podhale Region

Środa, 23 maj 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 26 Maj 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Wiatr czwartą drużyną w Polsce

Reklama

Wiatr czwartą drużyną w Polsce

11aawiatrjunmldoszy111

UIHOKEJ. W Łochowie został rozegrany Turniej Finałowy Mistrzostw Polski JuniorówMłodszych w Unihokeju. Startowało w nim sześć wyłonionych w wyniku eliminacji grupowych, turniejów ćwierćfinałowych i półfinałowych.

Mecze finałowe były bardzo zacięte i wyrównane. Jedynie zespól z Kramarzyn trochę odstawał od pozostałych. Nasz region reprezentował zespół UKS Wiatr Ludźmierz. Ludźmierzanie pomimo, że byli zespołem najmłodszym, ustępującym innym warunkami fizycznymi, walczyli bardzo dzielnie. W każdym meczu pokazali góralski charakter, walcząc o każdą piłkę. W pierwszym meczu przegrywając 3:6 w końcówce grając w osłabieniu Wiatr strzelił 2 bramki, ale niestety przegrał 5:6. Mecz z Fenomenem Babimost – to zwycięstwo 2:0, remis z Łochowem 3:3, z Zielonką 2:2 /bramkę dająca remis Ludźmierz zdobył 5 sek. przed końcem meczu/ i na koniec zwycięstwo z Feniksem Kramarzyny 10:2. Niestety w ostatnim meczu Łochów niespodziewanie przegrał z Józefiną i tym samym Wiatr stracił brązowy medal.
Michał Janusz został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju finałowego.

Skład UKS Wiatr Ludźmierz : Michał Janusz- Jan Jaskierski, Konrad Pelczarski, Konrad Mirga, Kacper Baczewski, Paweł Jankowski, Łukasz Janusz, Jan Rajski, Jakub Michalski, Jakub Truty, Mateusz Bryniarski, Patryk Krużel, Kacper Kopiński. Trener – Rafał Pelczarski.

Wyjazd na turniej finałowy został dofinansowany Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Szkolenie zawodników unihokeja UKS Wiatr Ludźmierz” oraz przez Gminę Nowy Targ

Wyniki :
UKS Wiatr Ludźmierz – ULKS Józefina 5 : 6
/bramki dla Wiatru – Jan Jaskierski 2, Mateusz Bryniarski, Paweł Jankowski, Jan Rajski/

UKS Wiatr Ludźmierz –ULKS Olimpia Łochów 3: 3
/Mateusz Bryniarski, Paweł Jankowski, samob./

UKS Wiatr Ludźmierz – UKS Fenomen Babimost 2 : 0
/Jan Jaskiesrki, Jakub Michalski/

UKS Wiatr Ludźmierz – UKS Bankówka Zielonka 2 : 2
/Jakub Michalski, Jan Rajski/

UKS Wiatr Ludźmierz – UKS Feniks Kramarzyny 10 : 2
/Jan Jaskierski 3, Jan Rajski 2, Kacper Baczewski, Mateusz Bryniarski, Jakub Michalski 2, Konrad Pelczarski/

Tabela końcowa:

1. ULKS Olimpia Łochów
2. UKS Fenomen Babimost
3. ULKS Józefina
4. UKS Wiatr Ludźmierz
5. UKS Bankówka Zielonka
6. UKS Feniks Kramarzyny

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama