Podhale Region

Poniedziałek, 22 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Paź 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Szczypiorniści z Jabłonki mistrzem Małopolski!

Reklama

Szczypiorniści z Jabłonki mistrzem Małopolski!

111jablonkamistrzwojewo1111

PIŁKA RĘCZNA. Podczas wojewódzkich finałów w piłce ręcznej uczniowie z Jabłonki sięgnęli po złoto!

Do Tarnowa przyjechało 6 najlepszych drużyn wyłonionych w półfinałach wojewódzkich. Podczas rozegranych eliminacjach w grupach, jabłonczanie wygrali swoje mecze z Wiśniczem 16:7 i Libuszą 14:11.

W meczach o medale wygrali ze szkoła z Libiąża 12:6 i w meczu o złoto pokonali swoich rówieśników ze szkoły sportowej z Krakowa 13:12. Szczypiorniści z Jabłonki wywalczyli tym samym prawo reprezentowania naszego województwa w Mistrzostwach Polski, które odbędą się od 31.05-03.06.2018r w Głuchołazach na Śląsku.

- To ogromny sukces na który pracowaliśmy 3 lata! Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim zawodnikom za poświęcenie, wyrzeczenia i godziny treningów na hali sportowej! Jesteście najlepsi! - cieszył się trener zwycięskiej drużyny, Jakub Janczy. 

Skład drużyny:

Chowaniec Norbert, Janczy Mateusz, Knaga Grzegorz, Kubacka Kamil, Piekarczyk Maciej, Polański Rafał, Styruła Filip, Zahora Karol, Biernat Maksymilian, Bugajski Filip, Makuch Szymon, Wójt Szymon.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama