Podhale Region

Poniedziałek, 10 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 09 Gru 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Europejskie potęgi na API Arenie

Reklama

Europejskie potęgi na API Arenie

11apiarena3miexzynarodowy111

PIŁKA NOŻNA. Na Api Arenie na zakopiańskiej Pardałówce rozpoczął się trzydniowy III Międzynarodowy Turniej Termy Gorący Potok Cup u-9.

Rywalizuje 28 zespołów z 10 krajów m.in. z Angli, Portugalii, Francji, Ukrainy, Czech, Słowacji i Polski.

W tej grupie są przedstawciele takich europejskich potęg jak Sporting Lizbona, Stoke City, Leicester City czy Olimpique Marsylia.

Turniejowi patronują dwaj byli reprezentanci Polski Mirosław Szymkowiak i Grzegorz Rasiak. Z wysokosci trybun zmaganiom młodych piłkarzy przygląda się też m.in. selekcjoner kadr młodzieżowych Bartłomiej Zalewski.

Turniej potrwa do niedzieli.

Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama