Podhale Region

Niedziela, 22 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Akademia Piłkarska Podhala ogłasza nabór uzupełniający dla uczniów szkół podstawowych!

Reklama

Akademia Piłkarska Podhala ogłasza nabór uzupełniający dla uczniów szkół podstawowych!

111aaannabornaksj1212

PIŁKA  NOŻNA. Nabór obejmuje roczniki 2004, 2005 oraz 2008 i 2009.

Początek testów w czwartek, 14 czerwca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu (ul. Kolejowa 161). Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą spróbować swoich sił w klasie sportowej o profilu piłka nożna.

Osoby zakwalifikowane do klas sportowych, będą uczęszczały do Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu, a w ramach zajęć szkolnych będą miały możliwość podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich na dwóch treningach dziennie (w weekendy mecze).

Na testy prosimy zabrać swój sprzęt sportowy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama