Podhale Region

Piątek, 22 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaCz, 21 Cze 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Ze zmiennym szczęściem

Reklama

Ze zmiennym szczęściem

11asasaapodhalebaraze

PIŁKA NOŻNA. Juniorzy starsi oraz juniorzy młodsi Podhala Nowy Targ mają za sobą pierwsze mecze barażowe o wejście do ligi małopolskiej.

Lepiej zaprezentowali się prowadzeni przez Tomasza Ligudzińskiego juniorzy starsi, którzy odnieśli przekonujące, wyjazdowe zwycięstwo nad ULKS Korzenną, ogrywając ją 3:0 po golach A. Topora, Rzadkosza oraz Sarny z rzutu karnego.

- Zrobiliśmy mały krok do celu. Uważam ze jesteśmy optymalnie przygotowani. Mecz miał dwie różne połowy. W pierwszej przeciwnik ustawiony szczelnie w obronie na swojej połowie na zbyt wiele nam nie pozwolił, choć okazję miał Rzadkosz, który jednak trafił w słupek. W drugiej połowie grało nam sie już łatwiej, co przełożyło się na wynik, który przy lepszej skuteczności mógł być okazalszy – ocenił szkoleniowiec Podhala.

Nowotarżanie grali w tym meczu w składzie: Kowalczuk – Nędza Kubiniec, Bałos, M. Topór, Łukaszczyk – A. Topór, Kobylarczyk, Sarna, Lubelski, Rzadkosz – Sarna.

Nie powiodło się juniorom młodszym, którzy przegrali w Nowym Sączu z Sandecją 0:1, po golu straconym w 33 min.

- Bramkę straciliśmy po rzucie rożnym. W pierwszej połowie Sandecja prowadziła grę do 30 metra przed naszą bramka i dalej akcje sie urywały. Groźni byli właśnie ze stałych fragmentów. My też mieliśmy przed przerwą fajną okazję, ale Mateusz Otręba przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W drugiej połowie zmieniliśmy trochę grę i przełożyło się na naszą przewagę. Byliśmy aktywniejsi, ale zabrakło tej "wisienki na torcie " czyli bramki. Dużo zamieszania w polu karnym, kilka groźnych rzutów wolnych, ale zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Sandecji był w tym meczu jej bramkarz. Przegraliśmy, ale myślę że na swoim boisku jesteśmy się w stanie zrewanżować – przyznał trener Podhala Sebastian Świerzbiński.

Skład Podhala: Kudła - Anioł (55 Luberda), Wybrańczyk, Łaczek, Leśniak, - Mańko (65 Stanek), Derek, Głowa, Uchronski, Gielczyński ( 70 Swiechowicz) – Otręba

Fot. ULKS Korzenna/facebook

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama