Podhale Region

Poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 24 Wrz 2018 2pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Zmiany w finale Pucharu Wójta! Zmienił się gospodarz i finalista!

Reklama

Zmiany w finale Pucharu Wójta! Zmienił się gospodarz i finalista!

111aaaawalkowewojt111

PIŁKA NOŻNA. „W związku z grą nieuprawnionego zawodnika w drużynie LKS “Dunajec” Ostrowsko, drużyna ta zostaje zdyskwalifikowana – czytamy w komunikacie wydanym prze sekretariat wójta gminy Nowy Targ, a dotyczącym tegorocznych rozgrywek o Puchar Wójta.

W dalszej części komunikatu pojawia się następująca informacja:

(…) Jej miejsce zajmie drużyna, która zajęła II miejsce w grupie I eliminacyjnej grającej na stadionie w Ostrowsku tj. LKS “Spisz” Krempachy. Odnosząc się do powyższego w finale Pucharu Wójta Gminy Nowy Targ zagrają: LKS “Spisz” Krempachy, LKS “Wiatr” Ludźmierz, LKS “Huragan” Waksmund i Obidowa.

Finał odbędzie 5 sierpnia 2018 r. o godzinie 14.00 na stadionie LKSu “ Huragan” Waksmund (…)

Nam udało się ustalić, że nieuprawnionym zawodnikiem był Jarosław Potoniec, a pisemny wniosek w tej sprawie wniósł prezes Spiszu Walenty Pietraszek.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama