Podhale Region

Piątek, 19 październik 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 19 Paź 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Kolejne trofeum Paki Jana

Reklama

Kolejne trofeum Paki Jana

111aaaalpa121212

PIŁKA NOŻNA. Zakończyła się 27 już edycja rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Niespodzianki nie było. Po kolejny w historii po tytuł najlepszej amatorskiej drużyny sięgnęła Paka Jana.

Zespół Jana Leśnickiego wygrał bezapelacyjnie, zapewniając sobie zwycięstwo w rozgrywkach już na kilka kolejek przed końcem sezonu.

Skład mistrzowskiej drużyny: Grzegorz Byrnas, Tomasz Remiasz, Rafał Kostrzewa, Rafał Kuchta, Daniel Anioł, Andrzej Kokoszka, Łukasz Remiasz, Józef Hełdak, Piotr Sobczak, Wojciech Zagata, Łukasz Młynarczyk, Andrzej Rabiański, Łukasz Rogal, Jacek Sulka oraz Marcin Maciaś, Radosław Bulas, Andrzej Gołąb oraz Krzysztof Wojtanek.

Drugie miejsce wywalczyła drużyna KDRK, a czwarte Eco Opti House.

Dopiero na czwartej pozycji uplasował się zeszłoroczny mistrz Gazda. Kolejne miejsca przypadły w udziale drużynom: Kunka Team, STC, Mix40 oraz Supra.

Przyznano dwie indywidualne nagrody. Do samego końca trwała walka o tytuł najlepszego strzelca. Ostatecznie sięgnął po niego Marcin Czapp z Eco Opti House, a zadecydowało o tym sześć trafień w ostatnim meczu przeciwko Mix40. Grzegorz Byrnas z Paki Jana został z kolei wybrany przez organizatorów najlepszym bramkarzem.

Nagrody drużynowe i indywidualne wręczali burmistrz miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha, który patronatem objął rozgrywki oraz Jan Buczek prezes Stowarzyszenia Nowotarska Amatorska Liga Piłki Nożnej, które od tego roku sprawuje pieczę nad rozgrywkami.

Sponsorem nagród była firma Fabryka Reklamy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama