Podhale Region

Sobota, 17 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPt, 16 Lis 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Przy KS Zakopane powołano do życia sekcję kobiet!

Reklama

Przy KS Zakopane powołano do życia sekcję kobiet!

11aaanaboaska12

PIŁKA NOŻNA, Klub Sportowy Zakopane ogłasza nabór dziewcząt do sekcji piłki nożnej. Pierwsze spotkanie organizacyjne w poniedziałek 17 września o godzinie 17 na Orkana.

- Piłka nożna w Polsce staje się coraz bardziej popularna, jest też coraz większe zainteresowanie kobiet, dlatego razem z Prezesami postanowiliśmy otworzyć kobieca sekcje w naszym klubie – mówi Adam Gubała z KSZ - Chcemy dać szanse wszystkim na rozwój. Już od roku planowaliśmy otworzyć sekcje kobiet lecz nie było na to czasu i też nie było trenerów. Teraz Maciej Wadas skończył studia, wraca do Zakopanego i podjął się pracy w naszym klubie, zwłaszcza że ma odpowiednie kwalifikacje. Na razie zaczynamy od najmłodszych grup. Kto wie, może za rok, dwa otworzymy sekcje seniorek. Nasz klub chce się rozwijać – podkreśla Gubała.

Szczegóły i informacje o naborze na plakacie

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama