Podhale Region

Środa, 19 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 19 Gru 2018 9am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Czterech finalistów w „orlikach”

Reklama

Czterech finalistów w „orlikach”

11logoliga amatorskan1111

PIŁKA HALOWA. Rozpoczął się kolejny sezon rozgrywek o halowe mistrzostwo Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej im. Stanisława Korczyka. Jako pierwsi do boju przystąpiła kategoria wiekowa orlik. Zgłosiło się 30 drużyn, które rozlosowane zostały do sześciu grup eliminacyjnych. Awans do finału wywalczy drużyna, która wygra grupę.

Grupa I: Lepietnica Klikuszowa - Topór Tenczyn 1-1 (Huzior Jakub - Szczepaniec Dawid), Hetman Leśnica Groń - Jordan Jordanów 1-3 (Mąka Jakub – Ptaś Jakub 3); Topór Tenczyn - Lubań Tylmanowa 1-2 (Samobójcza - Kurnyta Przemysław 2); Lepietnica Klikuszowa - Hetman Leśnica Groń 3-0 (Kościelniak Dominik, Huzior Jakub, Samobójcza); Lubań Tylmanowa - Jordan Jordanów 2-1 (Kurnyta Przemysław, Twardowski Jakub – Samobójcza); Topór Tenczyn - Hetman Leśnica Groń 3-1 (Szczepaniec Dawid 2, Swałtek Kacper– Zoń Dariusz); Lubań Tylmanowa - Lepietnica Klikuszowa 3-0 (Kurnyta Przemysław, Twardowski Jakub, Samobójcza); Jordan Jordanów - Topór Tenczyn 1-1 (Pindel Krzysztof – Szczepaniec Dawid); Hetman Leśnica Groń - Lubań Tylmanowa 0-4 (Jagieła Ksawery, Twardowski Jakub, Kurnyta Przemysław 2); Jordan Jordanów - Lepietnica Klikuszowa 0-0.

Grupa 2: ABC Skomielna Biała - Perfect Skils Academy 5-2 (Łącki Piotr, Tupta Maksymilian 2, Matysiak Maksymilian, Hanusiak Dawid – Klucz Wojciech, Ferdo Stanisław); ZKP Zakopane - Huragan Waksmund 2-3 (Celej Bartłomiej, Skupień Daniel – Sral Jakub, Targosz Antonii, Rejczak Jakub); Perfect Skils Academy - KS Zakopane I 3-3 (Fedor Stanisław 2, Karkoszka Sebastian – Bachleda-Duch Bartłomiej, Bafia Szymon 2; ABC Skomielna Biała – ZKP Zakopane 0-3 (Obrochta Piotr, Celej Bartłomiej, Skupień Daniel); KS Zakopane I - Huragan Waksmund 5-0 (Bafia Szymon 2, Kwarciak Agata 2, Palider Kacper); Perfect Skils Academy - ZKP Zakopane 2-1 (Fedor Stanisław 2 - Celej Bartłomiej); KS Zakopane I - ABC Skomielna Biała 3-1 (Ślimak Stanisław, Samobójcza, Palider Kacper - Hanusiak Dawid); Huragan Waksmund - Perfect Skils Academy 2-4 (Rejczak Jakub, Sral Jakub - Fedor Stanisław, Sarniak Szymon, Zaremba Marek, Kowalczyk Bartosz); ZKP Zakopane - KS Zakopane I 1-2 (Skupień Daniel - Bafia Szymon, Kwarciak Agata); Huragan Waksmund - ABC Skomielna Biała 1-5 (Rejczak Jakub - Chorzępa Mateusz 2, Łącki Piotr 2, Nawara Marcel.

Grupa 3: KS Zakopane II - Perfect Skills Academy Poroniec Poronin 0-2 (Gał Jan 2); Wiatr Ludźmierz II - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 (Radecki Piotr – Chudoba Maksymilian); Perfect Skills Academy – Poroniec Poronin - SP 11 A. P. Podhala 2008 0-2 (Mastalski Kacper, Steskal Bartłomiej); Wiatr Ludźmierz II – KS Zakopane II 1-2 (Gacek Jan – samobójcza, Sęk Jan); SP 11 A. P. Podhala 2008 - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 (Lenart Piotr, Steskal Bartłomiej, Topór Oscar); Perfect Skills Academy – Poroniec Poronin - Wiatr Ludźmierz II 0-0; SP 11 A. P. Podhala 2008 - KS Zakopane II 5-0 (Steskal Bartłomiej 2, Mastalski Kacper, Chowaniec Szymon, Jankowski Konrad); Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Perfect Skills Academy – Poroniec Poronin 0-3 (Słodyczka Bartosz, Graca Szymon, Mika Jędrzej); Wiatr Ludźmierz II - SP 11 A. P. Podhala 2008 0-4 (Chowaniec Szymon 2, Steskal Bartłomiej); Szarotka Rokiciny Podhalańskie - KS Zakopane II 2-2 (Buksa Adam, Chudoba Maksymilian - Staszel Mikołaj, Duda Mikołaj)

Grupa 4: Górale Nowy Targ – MasterKids 0-2 (Niemiec Adam 2); SP 11 A. P. Podhala 2009 - Unia Naprawa 3-0 ( Bielak Mateusz, Słaboń Jakub, Galica Filip); MasterKids - Wiatr Ludźmierz I 1-3 (Jaromin Mateusz – Suwada Paweł 2, Matyjczyk Maksymilian); Górale Nowy Targ - SP 11 A. P. Podhala 2009 1-2 (Zaborowski Paweł – Rokicki Gabriel, Kowalczyk Mikołaj); Wiatr Ludźmierz I - Unia Naprawa 11-0 (Ciągwa Kamil 2, Fatla Kacper, Matyjczyk Maksymilian 2, Suwada Paweł, Handzel Kacper 4, Strama Sebastian); MasterKids - SP 11 A. P. Podhala 2009 0-2 (Kowalczyk Mikołaj, Galica Filip); Wiatr Ludźmierz I - Górale Nowy Targ 2-0 (Matyjczyk Maksymilian, Handzel Kacper); Unia Naprawa – MasterKids 0-5 (Napora Adrian 2, Rzeszótko Jakub, Jaromin Szymon 2); SP 11 A. P. Podhala 2009 - Wiatr Ludźmierz I 2-3 (Rokicki Gabriel, Bielak Mateusz - Matyjczyk Maksymilian 2, Ciągwa Kamil); Unia Naprawa - Górale Nowy Targ 0-9 (Tętnowski Norbert 2, Plewa Andrzej 3, Gubała Błażej, Gniadek Piotr 2, Abramek Oliwier).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama