orkan juniorzy

PIŁKA NOŻNA. Po trzech latach przerwy piłkarze Orkana Raba Wyżna ponownie awansowali do rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Podopieczni Roberta Szczypku po wygraniu rozgrywek na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, wygrali tez turniej barażowy.

Baraże Orkan rozpoczął od wygranej 2:1 na własnym boisku z ULKS Korzenna. W meczu numer dwa Orkan po 45 minutach wygrywał w Przyszowej z Krokusem 5:0. Na druga połowę gospodarze już nie wybiegli. Mecz numer trzy to rewanż z Korzenną już na jej boisku. Remis 1:1 jak się okazało na wagę awansu, rabianie uratowali w 5 (!) minucie doliczonego czasu gry. Rewanż z Krokusem Orkan wygrał walkowerem bowiem rywale nie przyjechali do Raby Wyżnej.

Awans wywalczyli: Szymon Guzik, Jakub Saleh, Mateusz Zych, Szymon Wójciak, Paweł Możdżeń, Wojciech Lichosyt-Ogrodny, Jacek Sędek, Gerard Gacek, Jakub Święchowicz, Patryk Trybuła, Wojciech Brynkus, Dawid Kowal, Kamil Bocheńczak, Jakub Rajca, Konrad Sawina, Daniel Radoła, Mateusz Margosiak, Sebastian Gmiterek. Trener: Robert Szczypka, kierownik: Paweł Trybuła.