f98e52d0947dae33569e0df547021c8c

NOWY TARG. W dniach 7 i 8 września, odbył się już IX Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ.

 
W zawodach brali udział zarówno kobiety jak i mężczyźni, ogółem startujących drużyn, było 19 Polskich, a także goście z Austrii. Rozgrywki odbywały się na trzech salach w „Hali Gorce”, „Arenie Nowy Targ”, a także w sali gimnastycznej przy I LO. 
 
Impreza odbywa się nie przerwanie od kilku lat, przez co wpisała się już na listę, wydarzeń promujących sport i zdrowy tryb życia, także piłkę siatkową.
 
-To była bardzo zacięta walka o wygraną- mówi jedna z zawodniczek, najlepszą z drużyn damskich okazało się Apollo Kraków, wygrywając z Bez Obaw 2:0, trzecie miejsce zajęła drużyna FC Silesia, wygrywając z Góralki Nowy Targ 2:0. Zaś w konkurencji męskiej pierwsze miejsce zajęła drużyna Siatkarze z Majami wygrywając z 4 Fun Sosnowiec 2:0, na trzecim miejscu stanęła drużyna Volley Masters Czechowice Dziedzice, pokonując Muńcuł Ujsoły Volleyball Team 2:1.
 
-Fajnie, że młodych ludzi interesuje sport i są chętni w uczestnictwie w imprezach tego typu..-, mówi przypadkowa klientka, restauracji znajdującej się w budynku Hali Gorce.
 
 
 
 
Image
 Inf Mateusz Możdżeń