TJR0215

PIŁKA NOŻNA. Kolegium Sędziów PPPN w Nowym Targu zorganizowało oficjalne zakończenie sezonu sędziowskiego w 2019 roku

Przed zabawą w Kościele na Stasikówce odbyła się Msza Święta za sędziów ich rodziny w podziękowaniu za sezon 2019 oraz Bożą Łaskę na zbliżający się sezon 2020. Mszę odprawił były sędzia Bartłomiej Bachleda - Szeliga, który później został uhonorowany paterą w imieniu Zarządu Kolegium Sędziów .

Po raz szósty sędziowie wraz ze swoimi „połówkami” oraz zaproszonymi gośćmi bawili się do samego rana w pensjonacie LIMBA w Poroninie u zaprzyjaźnionych gospodarzy państwa Haliny i Piotra Rzadkosz.

Honory gospodarza pełnił Prezes Kolegium Sędziów – Marcin Tesarski. Liczne było grono zaproszonych gości wśród których był m.in. prezes oraz delegacje z Nowego Sącza, Krakowa, Kielc, Dębicy, Tarnowa, Limanowej, Brzeska, Bochni, Gorlic i Wadowic.

Po przywitaniu nastąpiło wręczenie pucharów z okazji jubileuszu sędziowanych meczy. I tak puchary trafiło do rąk: Tomasza Dudzika (300 spotkań), Bartłomieja Skoczyka i Rafała Arendarczyka (500 meczów), Bartosza Zabrzewskiego i Stanisława Mitoraja (750 meczów), Tomasza Jabłonski, Zbigniew Suwada, Wiktor Marondel (1000 meczów), Jan Chlipała, Stanisław Tworek, Antoni Kostrzewa (1500 meczów) oaz weteran podhalańskich boisk Krzysztof Sekułowicz (2500 meczów)