aaab s

UNIHOKEJ. Reprezentanci Black Shadows awansowali do finału rozgrywek w słowackim Twardoszynie. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym nowotarżanie po raz kolejny potwierdzili swoją wyższość nad ekipą Pneuservis Gregorec Tvrdosin zwyciężając wysoko 11:1.

- Po raz pierwszy w tym sezonie mieliśmy do dyspozycji niemal cały skład. Mecz podobny do pierwszego starcia. Gra była szybka, a i ostrych starć przy bandach nie brakowało. Rywale jedynie w pierwszej tercji toczyli z nami wyrównany bój. Dwie kolejne odsłony to już nasza dominacja i spokojne punktowanie rywala. Kilka bramek zdobyliśmy po kapitalnych akcjach, w których piłeczka wędrowała od kija do kija. Cała drużyna zagrała mocno i twardo, realizując założenia taktyczne. Oddawaliśmy dużo strzałów na bramkę rywala, a sami blokowaliśmy ich strzały i nie dopuszczaliśmy ich do sytuacji bramkowych. To przyniosło dobry dla nas wynik i awans do finału – cieszył się gracz Black Shadows Rafał Sulka.

Spotkanie finałowe Black Shadows rozegra już w najbliższą niedziele.

Pneuservis Gregorec Tvrdosin - Black Sadows Nowy Targ 1:11 (0:2, 1:4, 0:5)
Wynik dwumeczu: 5-21.
Bramki dla Black Shadows: Dzioboń 4 , Pala 2, K. Sulka, Kostela, Gąsior, Hamrol, P. Guzik
BS: R. Sulka (od drugiej tercji Szewczyk); Burkat, Niżnik, Pala, Kostela, Dzioboń; Daniel, M. Sulka, K. Sulka, Gąsienica-Makowski; Hamrol, P. Guzik, Gąsior, Babiak .