111witos lyukasz111

SPORTY WALKI. Łukasz Witos z klubu Spartakus Team Zakopane weźmie udział w piątkowej, 41 już edycji Gali Zawodowej Profesjonalnej Ligi MMA w Legionowie. Zakopiańczyk zmierzy się w pojedynku w kategorii wagowej 84 kilogramy z Dominikiem Chmielem.

Dla Witosa będzie to druga walka w PLMMA. Pierwsza, w kwietniu tego roku z Pawłem Hadasiem, zakończyła się jego porażką.

- Teraz już na porażkę pozwolić sobie nie mogę. Mam tego świadomość. Bardzo solidnie się do tej walki przygotowywałem. Czuje się dobrze. Nic mi nie dolega. Tylko wyjść i walczyć – zapowiada Witos, którego bilans dotychczasowych walk zawodowych to 4 zwycięstwa i 1 porażka.

Jutrzejszy rywal zakopiańczyka, Dominik Chmiel jest zawodnikiem klubu Pretorian Koźmin Wielkopolski. Ze swoich 9 dotychczasowych walk zawodowych wygrał 6, a 3 razy schodził z ringu w roli przegranego.

- Na pewno przede mną trudny pojedynek. Mój rywal ma na swoim koncie zwycięstwo w mocno obsadzonym turnieju Arena Berserkerów. Wiem, że jest mocny w parterze. Dlatego będę chciał aby walka toczyła się w stójce – podkreśla Witos.

Piątkową galę będzie można obejrzeć na żywo w telewizji Orange Sport. Początek zaplanowano na godzinę 20. Witos z Chmielem powalczą w czwartej walce.