111dart malopolska111

DART. Małoposkie Stowarzyszenie Darta (MSD) we współpracy z lokalnymi darterami pragnie serdecznie zaprosić na pierwszy na terenie Podhala turniej darterski na ostre rzutki tzw. Steel Dart. Imprezie patronuje PODHALEREGION.PL

 

Dyscyplina ta zyskuje w Polsce co raz większą popularność, w czym dużą zasługę mają między innymi znane telewizyjne stacje sportowe, które transmitują najwyższej rangi rozgrywki na żywo.

Turniej w Restauracji RANCHO LOT przy ul.Lotników 2 w Nowym Targu, który rozegrany zostanie 15 listopada 2014r. jest trzecim z cyklu WINMAU Małopolska Dart Cup i zalicza się do rankingu Pucharu Polski POLSKIEJ ORGANIZACJI DARTA.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: mężczyzni (z pulą nagród: 1000 zł), oraz kobiety (z pulą: 400 zł). Na rozgrywkach pojawi wielu aktualnie najlepszych graczy z całej Małopolski. Organizatorzy jednak zapewniają, że mają zgłoszenia także z województw Śląskiego i Mazowieckiego co z pewnością zapewni arcy ciekawą rywalizację o czołowe lokaty w turnieju.

Liczymy oczywiście również na udane występy naszych lokalnych darterów, których na rozgrywkach może pojawić się nawet około 30, a jest wśród nich przynajmniej kilku, którzy mogą sprawić niemałą niespodziankę i powalczyć o jak najwyższe miejsca w końcowym rankingu. Biorąc jednak pod uwagę doświadczenie w tej odmianie darta zawodników z poza Podhala, będzie to dla Górali piekielnie trudne zadanie. Wszystkich chętnych, którzy jeszcze się nie zgłosili, a mających ambicję do sprawdzenia swoich umiejętności w doborowym gronie zapraszamy do zapisów. Zwycięzcom oprócz nagród pieniężnych zostaną wręczone pamiątkowe Puchary.

Zgłaszać można się:
osobiście w dniu turnieju do godz. 13.00 – START godz.13.30 lub wcześniej za pomocą :
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefonicznie pod numerem: 887 200 500
lub za pomocą FB klikając w poniższy link: Winmau Małopolska Dart Cup NOWY TARG

Zapraszamy również wszystkich chętnych do kibicowania. Po finałowych meczach rozpocznie się zabawa taneczna przy muzyce na żywo z zespołem FEROMON – wstęp bezpłatny!

Sponsorami imprezy są:
BEJBIK – Sklep z artykułami dla dzieci
Lux-Dach - Najwyższej jakości pokrycia dachowe
CREITON– Agencja reklamowa
BIL-CUP- Sklep internetowy