11plakat gala 111

SPORTY WALKI. Powoli kończą się wyczerpujące przygotowania zawodników "NKSW Hoły Team" do Pucharu Polski K1. Impreza odbędzie się 21-23 listopada w Nowym Targu na obiektach Hali Gorce.

- Nasi podopieczni mieli do zrealizowania 9 jednostek treningowych w tygodniu, przez blisko trzy miesiące. Ciężko pracowali, a efekty zobaczymy już wkrótce. Nasz klub będzie reprezentować około 20 zawodników , juniorów i seniorów, kobiet i mężczyzn z różnym doświadczeniem - zapowiada trener Wojciech Hoły.

Puchar Polski K1 odbywa się po raz pierwszy w Nowym Targu. Organizatorzy nie kryją dużego rozczarowania brakiem wsparcia ze strony władz miasta.

- Władze na czele z burmistrzem, nie wyrazili chęci współpracy w przygotowaniach do ogólnopolskiej imprezy. Nie tylko my, ale również członkowie Polskiego Związku Kickboxingu nie kryją zdziwienia, podkreślając, że to pierwszy przypadek w historii gdzie miasto nie chce się włączyć w tak dużą imprezę . Na szczęście znalazły się osoby przychylne naszej inicjatywie i wysiłkom. To pan starosta Krzysztof Faber oraz v-ce starosta Maciej Jachymiak którzy wspomogli finansowo imprezę i objęli ją swym patronatem, za co im bardzo dziękujemy. Podziękowania należą się również firmom prywatnym, dzięki którym udźwigniemy trud organizacji. Wstęp na sobotnie eliminacje oraz niedzielną galę finałową będzie oczywiście bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportów uderzanych jak również przeciwników . Być może zmienią zdanie – podkreślają organizatorzy.

PATRONAT MEDIALNY NAD ZAWODAMI SPRAWUJE PODHALEREGION.PL

PROGRAM ZAWODÓW
sobota - eliminacje od godz. 10
niedziela - półfinały od 10 a od godziny 17 gala finałowa