111aagorce teniso1111

TENIS STOŁOWY. Drugie w sezonie zwycięstwo w czwartym mecz rozgrywek grupy południowej I ligi odniosły pingpongistki Gorców Nowy Targ, które we własnej hali pokonały 8:2 LZS Victorię Chróścice.

Dla młodej drużyny z Nowego Targu każdy punkt jest w tym sezonie na wagę złota. Te trzy zdobyte w starciu z drużyną z Chróścic pozwoliły nowotarżankom umocnić się w środkowej części tabeli.

- Było to bardzo ważne dla nas spotkanie, z przeciwnikiem o którym wiedzieliśmy, że jest w naszym zasięgu. Trzeba było to jednak udowodnić przy stole. Presja na dziewczynach była więc spora, ale stanęły na wysokości zadania i cel jakim było zwycięstwo udało się osiągnąć. Wcale, wbrew temu co może sugerować wynik końcowy, nie był to spacerek. Początek zwłaszcza był trudny. Zaczęliśmy od przegranej w pierwszej grze singlowej. W drugiej też szło jak po grudzie. Z czasem jednak dziewczyny zaczęły się rozkręcać co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Rozmiary naszego zwycięstwa przyznam, że dla mnie samego są zaskoczeniem – ocenił trener Gorców, Tomasz Kowalczyk

Gorce Nowy Targ – LZS Victoria Chróścice 8:2

Punkty dla Gorców:

Aleksandra Garb 2,5

Anna Cyrwus 2,5

Zuzanna Kowalczyk 1,5

Kamila Małysiak 1,5.