11 piatka zima111

NARCIARSTWO. Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu pomimo wiosennej aury przeprowadziła, jak co roku rywalizacje w sportach zimowych. Zawody rozegrano 25 lutego br. na stoku Zadział w dwóch konkurencjach tj. slalom na nartach i snowboardzie. W rywalizacji wzięło udział 97 uczniów szkoły i po raz pierwszy grupa rodziców i nauczycieli na czele  z dyrekcją szkoły w osobach: Alicji Gruszki i Krzysztofa Kurandy.

Całość zawodów podzielona została na grupy wiekowe a poniżej prezentujemy wyniki najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Klasy IV – dziewczynki: Studnicka Ksenia, Skalska Anna, Iskra Monika
chłopcy: Morawski Szymon, Kurzak Konrad, Garb Michał
Klasy V – dziewczynki: Chowaniec Maria, Duda Anna, Rusnak Zofia
chłopcy: Bryniarski Kacper, Bryniarski Bartek, Janusz Michał
Klasy VI – dziewczynki: Bal Maria, Wojas Wiktoria, Kubicz Kasia
chłopcy: Krzystyniak Michał, Pawlikowski Hubert, Steskal Maciej

W snowboardzie natomiast najlepszymi okazali się: Kula Maria, Klepacz Maciej, zewczyk Kacper – kl. IV Zgierski Pascal, Rusnak Zofia i Trzciński Kuba – kl . V oraz Steskal Maciej, Morys Oliwia i Dziedzic Noredin – kl. VI

W grupie rodziców zwycięzcą został p. Grzegorz Chrobak wyprzedzając p. Esterę Leję i p. Romana Sikorskiego.

Po zakończeniu sportowej rywalizacji panie z Komitetu Rodzicielskiego serwowały zawodnikom tłustoczwartkowe pączki oraz herbatkę. W miłej, rodzinnej atmosferze i profesjonalnej technicznej obsłudze p. Piotra Huziora wszyscy bawili się wyśmienicie nie bacząc na wysokie temperatury bo stok został należycie przygotowany przez właścicieli i obsługę stacji. Dziękując w imieniu organizatorów / nauczycieli w.f. - E. Pohrebny, P. Obrochty i L. Wesoła/ wszystkim za udział i wkład pracy zapraszamy na kolejną sportową edycję imprezy za rok.

GALERIA