1111snowboard2

SNOWBOARD. W Rabze Zdrój na stoku "Polaczówka" odbyły się Igrzyska i Gimnazjada Wojewódzka. Patronat honorowy objął Marek Swa - marszałek województwa Małopolskiego. Organizarami byli: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, Międzyszkolny Klub Sportowy Rabka Zdrój-Korzeniowski.pl, Urząd Miasta Rabka Zdrój, TKKF Rabka Zdrój, Powiatowe Centrum Kultury-Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój, Powiatowy SZS Nowy Targ

W obu kategoriach wzięło udział 119 zawodników i zawodniczek, spośród których sklasyfikowano 82. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Pastor. 

WYNIKI IGRZYSK:

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

1 Rusnak Zofia SP 5 Nowy Targ 1:39,10 00:46:34 00:52:76
2 Kula Maria SP 5 Nowy Targ 1:58,03 00:58:89 00:59:14
3 Morys Oliwia SP 5 Nowy Targ 2:06,55 00:48:28 01:18:27
4 Kaczmarczyk Kinga SP 5 Nowy Targ 2:15,71 01:06:18 01:09:53
5 Wojas Wiktoria SP 5 Nowy Targ 2:31,99 01:18:13 01:13:86

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

1 Luboński Jakub SP 2 Rabka-Zdrój 1:24,74 00:41:12 00:43:62
2 Szewczyk Adrian SP 2 Rabka-Zdrój 1:39,55 00:52:36 00:47:19
3 Trzciński Jakub SP 5 Nowy Targ 1:41,64 00:49:53 00:52:11
4 Zgierski Pascal SP 5 Nowy Targ 1:50,27 00:56:25 00:54:02
5 Jaskierski Jan SP 5 Nowy Targ 1:53,85 00:59:64 00:54:21
6 Sroka Maciej SP 2 Rabka-Zdrój 1:56,23 01:06:85 00:49:38
7 Liszka Maksymilian SP Dobra 2:02,45 01:06:42 00:56:03
Steskal Maciej SP 5 Nowy Targ DQ

Punktacja zespołowa szkół – kategoria dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ 16 nowotarski

Punktacja zespołowa szkół – kategoria chłopców:

1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Rabka Zdrój 16 nowotarski
2. Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ 12 nowotarski
3. Szkoła Podstawowa Dobra 1 limanowski

WYNIKI GIMNAZJADY:

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:


1 Pawlikowska Paulina G 1 Nowy Targ 1:10,23 00:34:49 00:35:74
2 Majerczyk Paulina G 2 Zakopane 1:15,95 00:38:05 00:37:90
3 Chyc Maria G 2 Zakopane 1:19,43 00:39:39 00:40:04
4 Kinczkowska Kaja G 2 Kraków 1:25,93 00:41:99 00:43:94
5 Kurek Anna G 2 Zakopane 1:26,40 00:43:57 00:42:83
6 Pawlikowska Oliwia G 1 Nowy Targ 1:28,55 00:43:16 00:45:39
7 Ottenbreit Gabriela G 32 Kraków 1:30,98 00:46:51 00:44:47
8 Kinczkowska Dominika G 2 Kraków 1:33,60 00:49:79 00:43:81
9 Mrozicka Marcelina G 2 Zakopane 1:37,65 00:48:84 00:48:81
10 Skrzypulec Zofia G 2 Kraków 1:40,86 00:48:00 00:52:86
11 Bartol Ewelina G 2 Zakopane 1:41,70 00:48:86 00:52:84
12 Dąbrowska Julia G 2 Nowy Sącz 1:43,65 00:52:22 00:51:43
13 Nosek Anna G 1 Kraków 1:44,80 00:52:52 00:52:28
14 Sobczyk Iwona G 11 Nowy Sącz 1:45,45 00:50:03 00:55:42
15 Zając Anna G 1 Nowy Targ 1:49,71 00:50:69 00:59:02
16 Fyda Anna G Bobowa 00:52:79
17 Strojek Justyna G 24 Kraków 00:53:81
18 Petrycka Dominika G 1 Rabka-Zdrój 00:54:23
19 Śledź Anna G 2 Nowy Sącz 00:55:45
20 Porada Magdalena G 16 Kraków 00:54:51
21 Tomiczek Oliwia G 1 Andrychów 00:55:60
22 Adamczyk Oliwia G 1 Nowy Sącz 00:54:66
23 Kuczera Dorota G 16 Kraków 00:54:98
24 Borzęcka Aleksandra G 1 Nowy Targ 00:56:96
25 Sewiło Marcelina G 1 Nowy Targ 00:57:29
26 Janda Aleksandra G 47 Kraków 01:02:67
27 Kasprzyk Wiktoria G 2 Nowy Sącz 01:03:17
28 Tomiczek Wiktoria G 1 Andrychów 01:04:14
29 Rzepka Julia G 16 Kraków DQ W
Zięba Anna G Św. Rodziny Rabka-Zdró DQ
Pach Daria G 6 Nowy Sącz DQ
Wątek Lubomira Splot Nowy Sącz DQ
Sosnowska Julia G 2 Nowy Sącz DQ
Bednarz Aneta G Bukowina Tatrzańska DQ
Chowaniec Agnieszka G Bukowina Tatrzańska DQ
Rzepka Anna G Bukowina Tatrzańska DQ
Chowaniec Anna G Bukowina Tatrzańska DQ
Zubek Zuzanna G 1 Nowy Targ DQ
Szymańska Kinga G 16 Kraków DQ
Rilnicka Agnieszka G 1 Kraków DQ
Takuśki Aleksandra G 2 Zakopane DQ
Mrzygłód Emilia G 1 Andrychów DQ
Bolek Oliwia G 1 Oświęcim DQ
Mikołajska Jagoda G 1 Nowy Targ DQ

Punktacja zespołowa gimnazjów – kategoria dziewcząt:

1. G 2 Zakopane 77 tatrzański
2. G 1 Nowy Targ 66 nowotarski
3. G 2 Kraków 65 m.Kraków
4. G 2 Nowy Sącz 26 m.Nowy Sącz
5. G 32 Kraków 22 m.Kraków
6. G 16 Kraków 18 m.Kraków
7. G 1 Kraków 16 m.Kraków
8. G 11 Nowy Sącz 15 m.Nowy Sącz
9. G Bobowa 13 gorlicki
10. G 24 Kraków 12 m.Kraków
11. G 1 Rabka Zdrój 11 nowotarski
12. G 1 Nowy Sącz 9 m.Nowy Sącz
13. G 1 Andrychów 7 oświęcimski
14. G 47 Kraków 3 m.Kraków

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

1 Miklasiński Konrad G Św. Rodziny Rabka 1:16,34 00:37:52 00:38:82
2 Pędzimąż Karol G Św. Rodziny Rabka 1:20,39 00:39:64 00:40:75
3 Hodorowicz Gabriel G Bukowina Tatrzańska 1:22,29 00:40:75 00:41:54
4 Kościelniak Daniel G Św. Rodziny Rabka 1:23,19 00:41:92 00:41:27
5 Groń Jan G 2 Zakopane 1:23,34 00:41:41 00:41:93
6 Mąka Jerzy G Bukowina Tatrzańska 1:23,82 00:41:23 00:42:59
7 Smajdor Karol Splot N.Sącz 1:24,83 00:41:25 00:43:58
8 Jędrol Kasper G 1 Nowy Targ 1:26,00 00:42:40 00:43:60
9 Łyko Andrzej G 16 Kraków 1:28,03 00:44:09 00:43:94
10 Bartoszek Jan G 47 Kraków 1:28,65 00:44:71 00:43:94
11 Durczyński Szymon PG 3 Kraków 1:29,46 00:41:92 00:47:54
12 Buczek Krzysztof PG 3 Kraków 1:30,52 00:45:98 00:44:54
13 Kądziołka Hubert G 11 Nowy Sącz 1:32,17 00:45:52 00:46:65
14 Mech Filip G 28 Kraków 1:33,18 00:46:09 00:47:09
15 Jasiorkowski Sebastian G Nazaret K-ków 1:35,04 00:47:33 00:47:71
16 Łysoń Maciej G 1 Kęty 00:48:13
17 Bryniarski Marek G 1 Rabka-Zdrój 00:48:23
18 Piskorz Krzysztof G Nazaret Kraków 00:48:45
19 Badan Mateusz ZSS Roczyny W 00:48:66
20 Bednarski Aleksander G 1 Nowy Targ 00:48:83
21 Biały Mateusz G 22 Kraków 00:49:05
22 Futro Szymon G 1 Nowy Targ 00:49:27
23 Siwiec Konrad G 2 Nowy Sącz 00:49:47
24 Widełka Jakub G 1 Nowy Targ 00:50:21
25 Łukasik Krzysztof G 1 Nowy Sącz 00:50:55
26 Kudłacik Bartosz ZSS Zagórnik W 00:50:87
27 Fryźlewicz Bartłomiej G 1 Nowy Targ 00:51:51
28 Ruchała Robert G 11 Nowy Sącz 00:51:88
29 Skirliński Jakub G 2 Zakopane 00:52:13
30 Kołodziej Dominik G 1 Kęty 00:53:22
31 Jarosz Mateusz G 11 Nowy Sącz 00:53:32
32 Filek Krzysztof G 28 Kraków 00:53:75
33 Bafia Wojciech G Bukowina Tatrzańska 00:54:70
34 Blecharczyk Andrzej G 1 Rabka-Zdrój 00:54:75
35 Marczyński Bartosz G 2 Andrychów 00:54:92
36 Rogoda Rafał G 2 Zakopane 00:56:23
37 Pabiś Michał G 1 Andrychów 00:56:84
38 Wójcik Bartłomiej G 33 Kraków 00:58:32
39 Drab Bartłomiej G Dobra 01:00:06
40 Wróbel Filip G 1 Kęty 01:04:60
41 Fidelus Jakub G 1 Kęty 01:05:52
Buda Krzysztof G 2 Andrychów DQ
Koperski Maciej G 2 Zakopane DQ
Pawlica Alan G 2 Zakopane DQ
Dudek Michał G 16 Kraków DQ
Wolak Jan G 24 Kraków DQ
Gołębiowski Bartłomiej G 1 Nowy Targ DQ
Sulka Michał G 1 Nowy Targ DQ
Gut Dawid G Bukowina Tatrzańska DQ
Dziedzic Jan JCE N. Sącz DQ
Rutkowski Adrian Splot Nowy Sącz DQ
Lech Konrad G 1 Oświęcim DQ

Punktacja zespołowa gimnazjów – kategoria chłopców:

1. Gimnazjum Św. Rodziny Rabka Zdrój 120 nowotarski
2. Gimnazjum Bukowina Tatrzańska 84 tatrzański
3. Gimnazjum Nr 1 Nowy Targ 76 nowotarski
4. Gimnazjum Publ. Nr 3 Kraków 61 Kraków
5. Gimnazjum Nr 2 Zakopane 56 tatrzański
6. Gimnazjum Nr 11 Nowy Sącz 54 Nowy Sącz
7. Gimnazjum Nazaret Kraków 51 Kraków
8. Gimnazjum Nr 1 Kęty 40 oświęcimski
9. Gimnazjum Nr 28 Kraków 38 Kraków
10. Gimnazjum Splot N.Sącz 35 Nowy Sącz
11. Gimnazjum Nr 16 Kraków 33 Kraków
12. Gimnazjum Nr 47 Kraków 32 Kraków
13. ZSS Roczyny 23 wadowicki
14. Gimnazjum Nr 22 Kraków 21 Kraków
15. Gimnazjum Nr 2 N. Sącz 19 Nowy Sącz
16. Gimnazjum Nr 1 N. Sącz 17 Nowy Sącz
17. ZSZ Zagórnik 16 wadowicki
18. Gimnazjum Nr 2 Andrychów 7 oświęcimski
19. Gimnazjum Nr 1 Andrychów 5 oświęcimski
20. Gimnazjum Dobra 3 limanowski

Punktacja powiatowa – kategoria dziewcząt:

1. Kraków miasto 34
2. Nowy Sącz miasto 15
3-4. tatrzański 13
3-4. nowotarski 13
5. gorlicki 4

Punktacja powiatowa – kategoria chłopców:

1. nowotarski 23
2. Kraków miasto 22
3. tatrzański 19
4. Nowy Sącz miasto 10
5. Oświęcimski 5

Zawodnicy z miejsc I-III w klasyfikacji indywidualnej w obu kategoriach otrzymali medale a w klasyfikacji zespołowej reprezentacje szkół - puchary za miejsca I-III .