Podhale Region

Piątek, 26 maj 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 25 Maj 2017 8pm

Jesteś tutaj: Home Urzędowe Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XIX edycji konkursu: “Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy”

Reklama

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XIX edycji konkursu: “Najpiękniejszy ogród w Nowym Targu im. Adama Worwy”

20170508 ogrod NT

Głównymi kryteriami oceny zgłoszonych do konkursu ogródków będzie ich ogólna estetyka, kompozycje roślinne i dobór takich roślin, dzięki którym ogród ozdobiony jest przez cały okres wegetacji, pod uwagę komisji będzie również brana pomysłowość i oryginalność w jego urządzeniu.

Komisja konkursowa po pierwszym przeglądzie w miesiącu czerwcu wyłoni grono wyróżniających się ogrodów osobno w kategorii posesje jednorodzinne i posesje wielomieszkaniowe, natomiast w miesiącu sierpniu dokona ponownego przeglądu celem ostatecznego wyłonienia finalistów.

Zainteresowanych gospodarzy ogródków prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ  www.nowytarg.pl/dok/2017-ogrod_regulamin.pdf, a także na tablicach ogłoszeń znajdujących się w siedzibie urzędu i na terenie miasta.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie przez Uczestnika konkursu karty zgłoszeniowej dostępnej na powyższej stronie internetowej oraz w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, w pok. 001 i 208. Powyższe karty zgłoszeniowe należy w terminie najpóźniej do dnia 5 czerwca 2017r. przesłać lub dostarczyć na jeden z poniżej podanych adresów:

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ 
– Wydział Kultury Sportu i Promocji - pok. 208,

Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1,
34-400 Nowy Targ

– Biuro Obsługi Mieszkańca (Dziennik Podawczy) - pok. 001,

lub drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zachęcamy do podniesienia walorów estetycznych miasta Nowy Targ poprzez czynny udział w powyższym konkursie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w formie pucharów oraz bonów towarowych.

Informacje o Konkursie: www.nowytarg.pl/dane.php?cid=2368

Regulamin: www.nowytarg.pl/dok/2017-ogrod_regulamin.pdf