Podhale Region

Czwartek, 27 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 10pm

Jesteś tutaj: Home Urzędowe TO TRZEBA USŁYSZEĆ – Zakopane w Radiu Kraków

Reklama

TO TRZEBA USŁYSZEĆ – Zakopane w Radiu Kraków

ZAKOPANE. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich słuchaczy radiowych i nie tylko, na transmisje radiowego programu na żywo, nadawanego z Zakopanego. Będzie on emitowany w każdą sobotę lipca w godzinach od 10.00 do 12.00, w najpopularniejszej stacji radiowej w Małopolsce – Radiu Kraków. Będziemy opowiadać o wydarzeniach w mieście, atrakcjach przygotowanych na wakacje oraz spotkamy się z gośćmi i turystami w studiu usytuowanym na Kulturalnym Placu Niepodległości.

W premierowym programie 1 lipca m.in. zaprosimy odwiedzających nasze miasto gości i mieszkańców do spędzania lata w Zakopanem i udziału w najciekawszych wydarzeniach. O swojej twórczości będzie opowiadał artysta Marek Szala, którego wystawa „Duch i Materia” jest prezentowana obecnie w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego. Przybliżymy też dwie ekspozycje, które można oglądać w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym „Księżówka” - multimedialną wystawę „Urodziłem się w Wadowicach” oraz „Reminiscencje Encyklik Jana Pawła II”.

Mamy nadzieję, że programy poszerzą wiedzę słuchaczy o Zakopanem, zachęcą do uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach oraz zaprezentują nasze Miasto z innej nieco szerszej perspektywy.

Natomiast codziennie od poniedziałku do piątku w porannym cyklu Radia Kraków: Rano na tak będzie można dwukrotnie usłyszeć prognozę pogody bezpośrednio z naszego pięknego Miasta.

Cykl zainauguruje, jak przystało na Skalne Podhale, „Prognoza pogody po góralsku” 1 lipca o godz. 8:45.

Projekt jest wspólną inicjatywą Radia Kraków, Miasta Zakopane oraz Zakopiańskiego Centrum Kultury.

Reklama